Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Policijas lenta. (Foto: LETA)

Pie tirdzniecības centra "Dole" atrasto bezpajumtnieku līdz nāvei nospārdījuši apsargi, secinājusi policija 220

112
10. janvārī 21:49 2019. gada 10. janvārī 21:49
Jauns.lv
Kriminālprocesa laikā atklājies, ka pie tirdzniecības centra "Dole" Ķengaragā atrastā vīrieša nāve iestājusies pēc apsargu fiziskas izrēķināšanās, ziņo raidījums "Degpunktā".

Jau ziņots, ka sestdienas, 5.janvāra pievakarē Ķengaraga iedzīvotāji pie tirdzniecības centra "Dole" pamanījuši asiņu peļķē guļam cilvēku un par notikušo ziņoja neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam. Mediķi, ierodoties notikuma vietā, konstatēja vīrieša nāvi un uz ķermeņa pamanījuši acīmredzamus miesas bojājumus.

Uz notikuma vietu izsaukti likumsargi un veikta izmeklēšana. Lai gan sākotnēji tika pieļauts, ka vīrietis miris pēc tam, kad veikala apsargi viņu atstājuši bezpalīdzīgā stāvoklī, izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka apsargi vīrieti piekāvuši līdz nāvei.

"Ir saņemts ekspertīzes atzinums un konstatēts smagu miesas bojājumu nodarīšanas fakts, kā rezultātā iestājusies cietušās personas nāve," ziņo Rīgas Ķengaraga iecirkņa kriminālpolicijas priekšniece Inga Meikšāne. Abiem apsargiem, kuri dzimuši 1960. gadā, piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Mirušā vīrieša personība pagaidām vēl nav noskaidrota.

Sākotnējā informācija liecina, ka incidents sācies tirdzniecības centra labierīcībās, kur drošības darbinieki atraduši iesnaudušos bezpajumtnieku. Pamatīgi atspārdīts, vīrietis pamest ārā, salā. Pēc aculiecinieku norādēm, viņu no tirdzniecības centra telpām aiz drēbēm esot izvilkuši divi vīrieši apsargu formā. Tāpat aculiecinieki norādīja, ka tobrīd vīrietis nav pretojies un, iespējams, atradies alkohola reibumā, kā arī viņa seja bijusi klāta asinīm.

Apsargi rīkojušies pretlikumīgi, secinājusi policija. Apsardzes darbiniekiem, saņemot apsardzes darbības sertifikātu, tiek izskaidrots, kā rīkoties attiecīgās situācijās, tomēr šajā gadījumā ir pārkāptas jebkādas robežas.

Citi šobrīd lasa

"Pirms viņa biju tikai grandžīga meitene" - slaveni modes pāri un viņu īpašās attiecības 4
Daudz laimes, princi Džordž! Kembridžas hercogiene Keita publicē personīgus foto dēliņa 6. jubilejā
Kā nepazaudēt bērnu festivālā. Praktiski ieteikumi 5
Skatīt visus komentārus

ФОТО: Алла Пугачева и Максим Галкин появились на закрытии фестиваля "Laima Rendezvous Jūrmala"

Максим Галкин умилил поклонниц пляжными забавами с сыном в Юрмале 1