Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Latvijas Nacionālā teātra aktieri Raimonds Celms un Ilva Centere iejutušies mīlnieku lomā latviešu-franču dueta „Viņš un Viņa” jaunās dziesmas „Christmas Song” videoklipā. (Foto: Publicitātes foto)

Nacionālā teātra aktieri Raimonds Celms un Ilva Centere iejūtas mīlnieku lomās dueta “Viņš un Viņa” videoklipā 2

Kultūra
7. decembrī 04:05 2018. gada 7. decembrī 04:05
Elmārs Barkāns | Jauns.lv
Neparastais un sirsnīgais franču-latviešu duets „Viņš un Viņa” - Freds Ormēns un Ilze Lejiņa-Ormēna, kurš pēc divu gadu radošās pauzes atsācis muzicēšanu, šajos Ziemassvētkos koncertēs Latvijā piedāvā jaunus svētku programmu un jaunu videoklipu, kurā mīlnieku lomās iejutušies Nacionālā teātra aktieri Raimonds Celms un Ilva Centere.

Līdz ar pirmo sniegu latviešu-franču duets „Viņš un Viņa” publicējis savu pirmo Ziemassvētku dziesmu „Christmas Song” un tās videoklipu. Mūzikas autors ir saksofonists un dziedātājs Freds Ormēns, savukārt latviešu saksofoniste Ilze Lejiņa šoreiz iejutusies vijolnieces un dzejas slama deklamētājas lomā.

Ziemassvētki ir Mīlestības laiks, to aicina atcerēties mūziķi, kuri paši šoreiz videoklipā nav filmējušies. Divu mīlošu cilvēku lomā ir iejutušies Nacionālā teātra aktieri Raimonds Celms un Ilva Centere, kuri vienas dziesmas laikā izdzīvo īpašo, Ziemassvētku dienu. Video filmējis un montējis Ritvars Bluka.

Duets „Viņš un Viņa” savu darbību sāka 2012. gadā, radot neparastu koncertformātu, apvienojot mūziku ar teātra elementiem. Lai gan uz skatuves viņi ir tikai divi, skanējums ir bagātīgs un pārsteidzošs. Ilze, kura savulaik izveidojusi dāmu saksofonu kvartetu „n[ex]t”, spēlē ne tikai saksofonu, bet arī vijoli, kokli, birbīni un stabuli, savukārt Freds ir saksofona virtuozs, gan arī lieliski pārvalda ģitārspēli un elektroniku, ko papildina viņa šarmantā balss.

Pēc divu gadu radošās pauzes, kas saistīts ar abu trešās meitiņas piedzimšanu, duets atsācis koncertdarbību un turpina savu mērķi - koncertēt visos Latvijas novados. 23. decembrī pulksten 17.00 viņi uzstāsies Vijciema tautas namā, 28. decembrī pulksten 19.00 - Veselavas muižā, bet 29. decembrī pulksten 18.00 - Odzienas pilī.

Saistītās ziņas

Simpātiskā latviešu saksofoniste satiekas ar francūzi. FOTO 8
Franču-latviešu duets „Viņš un Viņa” atsācis koncertdarbību

„Viņš un Viņa” vienmēr priecājas par iespēju spēlēt Latvijā, kaut arī lielākā mūziķu dzīves daļa šobrīd rit Francijā. Katru reizi esot Latvijā, viņi sēžas vecajā auto, kas līdz augšai piekrāmēts ar mūzikas instrumentiem un dodas ceļā. „Turpinām iepazīt Latviju no viena stūra līdz otram. No Nīcas līdz Krāslavai un no Saulkrastiem līdz Neretai. Mums ir prieks spēlēt jebkurā vietā un jebkurai auditorijai, dot un dalīties ar to, ko protam vislabāk - radīt emocijas caur mūziku,” saka Ilze.

Citi šobrīd lasa

FOTO: tā izskatās rūpnīca Kambodžā, kurā top veikala "H&M" apģērbi 25
FOTO: unikāls atklājums - arheologi Ēģiptē uzgājuši tūkstošiem gadu senas kapenes 17
Bemhenam “Rīgas Satiksme” šogad izmaksājusi rekordlielu prēmiju 44
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин сфотографировался в Риге в образе Шаляпина

Вскрылась неприятная причина, почему бывший муж Бузовой не взял на Мальдивы старшую дочь