Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13. Saeimas vēlēšanas. (Foto: LETA)

Londonā Saeimas vēlēšanās nobalsojuši vismaz 1500 Latvijas valstspiederīgie

Politika
2018. gada 6. oktobrī 20:31 2018. gada 6. oktobrī 20:31
  LETA
13.Saeimas vēlēšanu iecirkņos Londonā, kas atrodas Latvijas vēstniecības Lielbritānijā Konsulārajā nodaļā un Daugavas Vanagu fonda namā, līdz plkst.16 nobalsojuši 1600 Latvijas valstspiederīgie, aģentūrai LETA sacīja Konsulārās nodaļas vadītāja Dace Liberte.

Viņa skaidroja, ka vēstniecības Konsulārajā nodaļā nobalsojuši 920 cilvēki, bet Daugavas Vanagu fonda namā - 580 Latvijas valstspiederīgie.

Liberte norādīja, ka balsošana šajos iecirkņos notiek raiti, un vēlētāju plūdums ir jau no plkst.8. Tāpat cilvēki aktīvi balsojuši dienas vidū, neraugoties uz lietainajiem laikapstākļiem. "Vēlētāju skaits ir visai ievērojams," piebilda Liberte.

Kā ziņots, plkst.20 Latvijā noslēgušās 13.Saeimas vēlēšanas, un visi iecirkņi valstī ir slēgti.

Saistībā ar laika joslu iedalījumu pusē pasaules Latvijas pilsoņi gan vēl var doties balsot līdz plkst.20 pēc vietējā laika. Pēdējie vēlēšanu iecirkņi tiks aizvērti Losandželosas, Sietlas, Sanfrancisko pilsētās ASV un Vankūverā, Kanādā. Šie iecirkņi tiks slēgti tikai svētdien plkst.6 no rīta pēc Latvijas laika.

Citi šobrīd lasa

Drāma Aļaskā: mājā ar 10 bērniem ielaužas dusmīgs lācis 2
"Tā urna nebija patiesa, es pat nezinu, kas tur bija iekšā." Dairis sašutis par apbedīšanas biroja darbu 1
“Dziediet, kad jums ir labi. Bet visvairāk dziediet, kad jātiek pāri nejēdzībai," Ziedoni citē ģimene, kuras vectēvu atrada dziedam. Sirsnīgā vēstulē pateicas ikvienam, kas palīdzēja 5
Pievienot komentāru

"Почему без шпагата и шубы?": обнаженная Волочкова окунулась в именную купель

Новая возлюбленная Прилучного после долгого молчания показала фотосессию в образе ангела