Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Īrijas latviešus sauc mājas ar loteriju, kurā lielais laimests ir apmaksāta aviobiļete atpakaļ uz dzimteni
Dublinas lidosta. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Īrijas latviešus sauc mājas ar loteriju, kurā lielais laimests ir apmaksāta aviobiļete atpakaļ uz dzimteni 54

Ziņas
2018. gada 30. septembrī 22:30 2018. gada 30. septembrī 22:30
  Jauns.lv
Īrijas latviešu ziņu portālā Baltic-Ireland publiskots vēstījums, ka Īrijas latvieši var laimēt apmaksātu lidojumu no svešuma atpakaļ mājās. Vien jānorāda, uz kuru Latvijas vietu vēlies braukt.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) īsteno pilotprojektu „Reģionālās remigrācijas koordinators”, kura ietvaros tiek veikti atbalsta pasākumi ārvalstīs dzīvojošajiem, kuri apsver iespēju atgriezties Latvijā. Pilotprojekta ietvaros ir izveidots piecu reģionālo remigrācijas koordinatoru tīkls, kuri ar konsultācijām palīdz tautiešiem atgriezties mājās, bet pašvaldībām – atgūt savus iedzīvotājus, vēstīts portālā Baltic-Ireland.ie.

Ikviens, kurš apsver iespēju atgriezties Latvijā, tiek aicināts aizpildīt anketu, norādot arī vēlamo atgriešanās vietu Latvijā. Savukārt pēc tam konkrētā reģiona koordinators ar interesentu sazinās, uzsākot komunikāciju un sniedzot bezmaksas informatīvu atbalstu uz interesējošajiem jautājumiem.  

Šobrīd tiek veikta īpaša akcija – ikvienam, kurš aizpildīs anketu, būs iespēja laimēt apmaksātu aviobraucienu atpakaļ uz Latviju.
Laimīgās biļetes īpašnieks tiks izlozēts jau 8. oktobrī. Vairāk informācijas iespējams meklēt Facebook lapā: Vieta Ģimenei. Plašāk par pilotprojektu iespējams izlasīt mājaslapā www.paps.lv.

Citi šobrīd lasa

Tramps neprot atkāpties ar godu 6
Kaspars Zāle jau otro reizi atlaists no Dailes teātra - aktieris taisnību meklēs tiesā 8
Pirmo reizi četru gadu laikā sals Latvijā pastiprinājies līdz -30 grādiem 2
Skatīt visus komentārus

«Режиссура — Гарри и Елизавета»: Галкин показал мини-спектакль своих детей

Как сейчас выглядит легендарная четверка и красавчики «Секса в большом городе»