Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča (no kreisās), kultūras ministre Dace Melbārde un Valsts prezidents Raimonds Vējonis pieņemšanas laikā XXVI Vispārējo latviešu dziesmu un XVI Deju svētku organizatoriem. (Foto: LETA)

Prezidents Vējonis saka sirsnīgu paldies cilvēkiem, kas noorganizēja tik lieliskus Dziesmusvētkus 20

Ziņas
2018. gada 20. jūlijā 19:27 2018. gada 20. jūlijā 19:27
Jauns.lv / LETA
XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku organizatoru paveiktais darbs ir liecība tam, ka iespējams efektīvi un mērķtiecīgi darboties kopā, tiekoties ar organizatoriem Rīgas pilī, sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Vējonis Rīgas pilī sveica svētku organizatorus un pateicās viņiem par pašaizliedzīgi ieguldīto darbu, radot brīnišķīgus kopības svētkus visai tautai.

"Latvijas simtgades Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki sekmīgi norisinājās, pateicoties katram no jums. Katram, kurš izmantoja savas prasmes un zināšanas mūsu kopīgās tradīcijas uzturēšanā. Paldies par atbildīgo darbu, kas ļāva mūsu tautai sapulcēties skaistākajā un skanīgākajā šī gada nedēļā. Pateicoties jums, tiek uzturēta dzīva mūsu dārgākā tradīcija gandrīz pusotra gadsimta garumā," teica Vējonis.Viņš arī norādīja, ka paveiktais darbs ir liecība tam, ka cilvēki Latvijā spēj būt vienoti un koordinēti, sadarboties starp institūcijām, organizācijām un personībām. "Tā mēs tiešām varam paveikt lietas, ko apbrīno visā pasaulē," uzsvēra Valsts prezidents.

Citi šobrīd lasa

Izcila diēta, kas patiks aknām 10
Bijušais "Ferrari" boss atklāj nedzirdētus faktus par Mihaēla Šūmahera personību 37
Lūdz palīdzību jūrā pazudušā laivotāja meklēšanā; uzmanību aicina pievērst piekrastei Salacgrīvas pusē 13
Skatīt visus komentārus

Хайди Клум показала, как проводит медовый месяц с солистом Tokio Hotel в Италии

Игривую Аллу Пугачеву засняли на двойном свидании в Юрмале