Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

KNAB veicis vairāk kratīšanu, nekā publiski zināms: viesošanās, iespējams, bijusi ar Meroni saistītās firmās

Ziņas
2018. gada 20. jūnijā 20:27 2018. gada 20. jūnijā 20:27
  Jauns.lv
Šodien Korupcijas un apkarošanas birojs (KNAB) veica ne vien Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa (KPLV), KPVLV valdes locekļa Ata Zakatistova un, iespējams, arī uzņēmēja Viestura Tamuža aizturēšanu, bet arī virkni kratīšanu citur. Publiski izskanējusi versija, ka KNAB darbības saistītas ar politiskās partijas KPVLV iespējamu nelikumīgu finansēšanu.

Jauns.lv rīcībā ir informācija, ka, KNAB šodien, iespējams, ir veicis arī kratīšanas ne vien pie ar KPVLV partiju saistītajām un publiski izskanējušajām personām, bet arī  pie ar šveicieša Rūdolfa Meroni saistītajām personām. Meroni izsenis neoficiāli zināms kā Ventspils mēra Aivara Lemberga oponents, lai gan savulaik bija viņa advokāts.

Kā novēroja Jauns.lv, trešdienas rīta pusē tika manīta aktīva personu rosība Ķīpsalā pie namiem Zvejnieku ielā un Ogļu ielā. Pie ēkām bija pelēkas krāsas busiņi, kā arī manīti vīri ar mapītēm. Savukārt pēcpusdienā tur valdīja jau klusums.

Ēka Ogļu ielā. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Saskaņā ar publiski pieejamām ziņā, Rīgā, Zvejnieku ielā 14A-3 ir reģistrēti virkne uzņēmumu: SIA “PMT Invest”, SIA “Inter – Rīga”, SIA “Mineral-trans-serviss”, SIA “Ventspils ekspedīcija”, SIA “LAT Security”, SIA “Londoninvest one”, SIA “PMT Services”, SIA “Domaines et Chateaux”, SIA “MGMT”, SIA “MS Management services”, SIA “IAG”, SIA “PMT Balticum”, SIA “Management Consulting”, SIA “RAN Management”, SIA “MS Konsultanti”, SIA “NMP”, SIA “NECK Technoligies”, SIA “Media Support” un SIA “Airtech”. 

Ēka Zvejnieku ielā. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Ņemot vērā informāciju par šo uzņēmumu valdes locekļiem, tās, iespējams, ir Meroni pietuvinātas personas. Visiem šiem uzņēmumiem, izņemot SIA “Airtech”, saskaņā ar Valsts ieņēmumu dienesta publiskoto informāciju, nav nodokļu parādu virs 150 eiro. Savukārt SIA “Airtech” šogad jūnija sākumā bija aktuāls nodokļu parāds 85651,80 eiro apmērā. Tieši SIA “Airtech” publiskajā telpā bijis pieminēts visskaļāk, izvirzot teoriju, ka caur šo uzņēmumu Artuss Kaimiņš vai viņa uzņēmums, iespējams, saņēmis kādus labumus. Saskaņā ar Lursoft datiem, “Airtech” dibināts 2008. gadā un pieder Britu Virdžīnu salu uzņēmumam  “Eurocom International Limited”, bet tā valdē darbojas Mārtiņš Bunka. 

Saistītās ziņas

Izskan versija, ar ko saistīta lieta pret Kaimiņu
Lembergs skandālā vaino Sorosu un Meroni: "Ar Šleseru esmu ticies vienu vai divas reizes"
Jahta, helikopters, dārgi īpašumi - advokāts Rūdolfs Meroni ar vērienu iepircies

Citi šobrīd lasa

Kas ir četras mediķes – antivakseres: Dieva mājas, ājurvēda bez medikamentiem... 34
Klāt pirmā advente! Lūk, kādas Ziemassvētku eglītes uzstādītas Latvijas pilsētās: FOTO, VIDEO
Traģēdija Krievijas hokejā: pēc spēlē gūtas traumas miris 16 gadus vecs Maskavas "Dinamo" spēlētājs
Pievienot komentāru

Леонид Агутин раскрыл, что написал Градскому в последнем сообщении

Алла Пугачева посвятила пронзительный пост Александру Градскому