Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Rīgas skolu sporta nomināciju pasākuma laureāti. (Foto: Publicitātes foto)

Apsveiktas sportiskākās Rīgas skolas, labākie sporta organizatori un sporta pedagogi

Runā Rīga
1. jūnijā 12:25 2018. gada 1. jūnijā 12:25
Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Noslēdzoties mācību gadam, 31. maijā Rīgas skolu sporta nomināciju pasākumā apsveiktas galvaspilsētas sportiskākās skolas, izglītības iestāžu sporta organizatori, sporta pedagogi, kā arī pasniegta balva nominācijā „Par mūža ieguldījumu skolu sportā”, kuru šogad saņēma Puškina liceja sporta skolotājs un organizators Valērijs Filipko, portālu Jauns.lv informēja Rīgas pašvaldībā.

Balvu un nomināciju „Par mūža ieguldījumu skolu sportā” iespējams saņemt par ilggadēju un godprātīgu darbu sporta jomā izglītības iestādē, turklāt, pretendenta darba stāžam jābūt vairāk nekā 35 gadi.

Balvu nominācijā „Rīgas Sportiskākā skola” šogad ieguva trīs skolas. 1. vietā ir Rīgas Juglas vidusskola, 2. vietā ir Rīgas 66. vidusskola un 3. vietā – Iļģuciema vidusskola. Par Rīgas labāko skolu sporta organizatoru šogad atzina Intaru Nikonovu no Rīgas Juglas vidusskolas, savukārt titulu “Rīgas gada sporta skolotājs” saņēma Iveta Caune no Rīgas 49. vidusskolas.

Rīgas rajonu un priekšpilsētu skolu sporta spartakiādes uzvarētājas kopvērtējumā ir  Rīgas Valsts 1. ģimnāzija no Centra rajona, Rīgas 6. vidusskola no Latgales priekšpilsētas, Rīgas 64. vidusskola no Vidzemes priekšpilsētas, Rīgas Zolitūdes ģimnāzija no Zemgales priekšpilsētas, Rīgas Valsts vācu ģimnāzija no Kurzemes rajona un Rīgas Valsts 2. ģimnāzija no Ziemeļu rajona.

Pasākumu jau vairākus gadus rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, lai izvērtētu skolu sporta organizatoru, skolotāju ieguldījumu sporta attīstībā, izglītības iestāžu sasniegumus starpskolu sacensībās, kā arī popularizējot sportiskākās skolas galvaspilsētā.

Citi šobrīd lasa

Nežēlastībā kritusī Evija Vēbere uzmirdz ar jaunu dziesmu - un to nudien ir vērts noklausīties 302
FOTO: tā izskatās rūpnīca Kambodžā, kurā top veikala "H&M" apģērbi 23
Bemhenam “Rīgas Satiksme” šogad izmaksājusi rekordlielu prēmiju 34
Pievienot komentāru

Максим Галкин сфотографировался в Риге в образе Шаляпина

Вскрылась неприятная причина, почему бывший муж Бузовой не взял на Мальдивы старшую дочь