Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ģitārista Kaspara Zemīša pirmā albuma prezentācija izraisīja milzīgu tautas interesi. Uz to ļaudis pat stāvēja pamatīgā rindā.

Kaut kas tik burvīgs Latvijā sen nebija piedzīvots. FOTO 19

Kultūra
2016. gada 31. martā 12:13 2016. gada 31. martā 12:13
Ģitārists un komponists Kaspars Zemītis Rīgas Domā ar aizkustinošu koncertu prezentēja savu pirmo albumu „Mana lūgšana”.

Pirms koncerta dievnama ārpusē izveidojās gara rinda, bet sākoties albuma prezentācijai, baznīcas plašās telpas bija ļaužu pārpildītas. Klātesošos priecēja Valsts Akadēmiskais koris „Latvija” diriģenta Māra Sirmā vadībā, stīgu kvartets – Madara Gaile, Kristiāna Ozoliņa, Ineta Abakuka, Māra Botmane, vokālā grupa „Schola Cantorum Riga” Guntara Prāņa vadībā un grupas „Prāta vētra” solists Renārs Kaupers.

Albums „Mana lūgšana” ir Kaspara Zemīša saruna ar Dievu mūzikā, un tā centrālais skaņdarbs ir „Mesa”, kas ir Kaspara Zemīša sajūtu atspoguļojums dievkalpojumā.

Koncerta noslēguma daļā kopā ar Kasparu Zemīti muzicēja arī Renārs Kaupers, kurš teica nelielu apsveikuma uzrunu. Noslēdzoties gandrīz divu stundu garajam koncertam, Zemītis saņēma ziedus un vairāk nekā desmit minūtes ilgus aplausus. Ļaudis pat cēlās kājās. Pēc koncerta Zemītis sniedza autogrāfus tiem, kas bija iegādājušies viņa pirmo albumu. Jāteic, ka arī tur izveidojās garas rindas. To redzot Renārs Kaupers portālam Kasjauns.lv noteica. „ Prieks! Tagad „Prāta vētra” var atpūsties!”

Kaspars Zemītis – „Prelūdija sveces gaismai”

 

Kasjauns.lv / Foto: Anete Janševica

Citi šobrīd lasa

12 gadus veca meitene, gatavojoties karsējmeiteņu sacensībām, nejauši nofilmē pati savu nāvi 13
Policija aicina neiekrist viltvāržu lamatās: internetā izplatās divi jauni krāpšanas veidi 44
Jēkabsone-Žogota: "Esmu pret šādiem vienas dienas latviešiem!" Basketbola aprindas šūmējas par ideju naturalizēt Pediju 31
Skatīt visus komentārus

Децл успел оставить завещание перед смертью

Встреча герцогини Меган с подругами в Нью-Йорке обошлась британской короне в полмиллиона долларов