Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ķivere viņu neglābtu... Nofilmēts, cik muļķīgi šis velobraucējs riskē ar dzīvību

112
2017. gada 5. decembrī 13:10 2017. gada 5. decembrī 13:10
  Kasjauns.lv
Par spīti bīstamībai, riteņbraukšanas entuziasti bieži izvēlas pārdrošus manevrus uz ceļiem. Taču Lietuvas policijas darbinieku nofilmētais video pārsteidzis pat daudz pieredzējušos likumsargus.

Policisti uz kādas no Lietuvas automaģistrālēm nofilmējuši, kā aiz kravas auto milzīgā ātrumā traucas kāds pārgalvīgs velobraucējs.

"Kā nosaukt velosipēdistu, kurš brauc pa automaģistrāli aiz kravas auto ar apmēram 90 km/h? Vai iedomājaties, kas notiktu, ja auto pēkšņi bremzētu? Vai šim vīram rūp viņa veselība un dzīvība," retoriski vaicā policijas darbinieki.

Nofilmētajam velobraucējam ir ķivere, taču tā nebūtu glābusi viņu avārijas gadījumā - jebkura sadursme vai kritiens viņam būtu ļoti traumējošs vai pat nāvējošs.

Policija tāpat arī atgādinājusi, ka, pēc Lietuvas ceļu satiksmes noteikumiem, velobraucējiem ir aizliegts braukt pa automaģistrālēm un ātrgaitas ceļiem. Par pārkāpumu draud 20-40 eiro sods.

Citi šobrīd lasa

Vecāki, ņemiet vērā: jauniešu vidū kļūst populāra frāze, ar kuru viņi norāda uz pašnāvnieciskām domām 11
Topošajai basketbola zvaigznei konstatē retu slimību, kas liek beigt karjeru, tomēr viņš nepadodas
"Lūdza nosaukt personas kodu un bankas lietotāja numuru, lai "glābtu" situāciju." Vīrietis atklāj, kā viņu mēģināja apzagt "Swedbank" viltus darbinieki 2
Pievienot komentāru

СМИ: Герцогиня Меган ждет второго ребенка и уже сообщила об этом королеве

«Не зря голодаю?» Муцениеце после развода с Прилучным приводит в порядок тело