Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" valdes locekle Inese Zīle, Rīgas domes Pilsētvides attīstības pārvaldes vadītāja Ilze Purmale un Rīgas domes Investīciju nodaļas vadītājs Jānis Prūsis piedalās Rīgas domes un "Altum" rīkotā grantu programmas "Atspēriens" rudens konkursa atklāšanas pasākumā, kurā informē par konkursa norisi un pieejamo atbalsta apjomu jaunajiem uzņēmējiem, kā arī izmaiņām grantu programmas turpmākajā darbībā. (Foto: Edijs Pālens/LETA)

Iedzīvotājus aicina balsot par grantu programmas „Atspēriens” finālistu idejām

Runā Rīga
2017. gada 31. oktobrī 16:31 2017. gada 31. oktobrī 16:31
  Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Rīgas dome sadarbībā ar AS „Attīstības finanšu institūcija Altum” (ALTUM) pirmdien, 30. oktobrī, svinīgā pasākumā nodeva publiskam sabiedrības balsojumam grantu programmas „Atspēriens” finālistu idejas, par kurām iedzīvotāji aicināti balsot līdz 13.novembrim. Grantu programmas „Atspēriens” rudens konkursā tika iesniegti 59 pieteikumi no esošajiem un topošajiem Rīgas uzņēmējiem. Konkursa žūrija izvēlējās desmit finālistus, kuru ideju vērtēšanā tagad iesaistīta arī sabiedrība, portāu Kasjauns.lv informēja Rīgas pašvaldībā.

Rīgai ir svarīgas jaunas idejas un jauna enerģija. Viens no Rīgas ilgtermiņa attīstības mērķiem ir labvēlīga uzņēmējdarbības vide. Programmas „Atspēriens” ietvaros piešķirtais atbalsts palīdz uzņēmējiem izveidot infrastruktūru veiksmīgas komercdarbības uzsākšanai. Nākotnē šie jaunuzņēmumi, kas piedalās konkursā, izveidosies par lieliem komersantiem,” pasākuma atklāšanā uzsvēra Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora pienākumu izpildītājs Armands Krūze.

„Paldies Rīgas domei par iespēju būt konkursā, būt par partneri un gūt jaunu pieredzi, lai gan biznesa vide mums nav jaunums, jo ikdienu piedāvājam dažādus finanšu atbalsta instrumentus jauniem un jau pieredzējušiem uzņēmējiem. Galvenais ir ideja, tāpēc ikviens konkursa „Atspēriens” dalībnieks, kas izlolojis savu ideju, ir ieguvējs. Novēlu neapstāties pie idejas, un droši virzīt to tālāk,” pauda ALTUM valdes locekle Inese Zīle.

Savukārt „Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkla” (LatBAN) valdes loceklis Juris Birznieks sniedza komentārus un vērtīgus padomus par produktu un pakalpojumu prezentācijām, norādot, ka konkursā ir ļoti spēcīgas un jau labi attīstītas idejas.

Par finālistu biznesa idejām varēs nobalsot līdz 13. novembrim. Idejas ir iespēja novērtēt ikvienam, balsojot vienu reizi dienā ar vienu no sociālo tīklu Facebook vai Draugiem.lv kontiem. Balsot iespējams vietnē: www.atsperiens.lv/atsperiens-balsosana/. Balsojumā tiks noskaidroti tie uzvarētāji, kas grantos katrs saņems līdz pat 12 000 eiro. Prezentācijas video paliks visu konkursa finālistu īpašumā neatkarīgi no balsošanas rezultātiem, tādējādi viņiem būs iespēja turpināt stāstīt par savām idejām, virzīt un popularizēt tās.

Par „Atspēriens” šīs sezonas desmit finālistiem ir izraudzīti SIA „Robo Hub”, SIA „Panonia Group”, SIA „Monetization Solutions”, SIA „Tribaso”, „EHO - Monitoringa sistēma zirgu izjādēm un treniņiem”, SIA „Positive Company”, SIA „Sportlex”, SIA „Simple Way Engineering”, SIA „CastPrint” un SIA „Velovieta-Operēšanas serveris”.

Grantu programmu „Atspēriens” administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar ALTUM. „Atspēriena” aktualitātēm ir iespējams sekot līdzi interneta vietnē: www.atsperiens.lv, sociālajās vietnēs: Twitter (@Atsperiens) un Facebook (Grantu programma „Atspēriens”).

Rīgas dome kopš 2009. gada īsteno grantu programmu „Atspēriens”, kuras mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā. Programmas laikā piešķirtais atbalsts palīdz uzņēmējam izveidot infrastruktūru veiksmīgas komercdarbības uzsākšanai. Kopumā no 2009. gada grantu programmā „Atspēriens” atbalstītas 145 uzņēmējdarbības idejas, piešķirot kopējo līdzfinansējumu vairāk nekā 1 200 000 eiro apmērā.

Citi šobrīd lasa

Kurā zodiaka zīmē dzimušās ir vislabākās sievas 5
Noskaidrojies patiesais hercogieņu Ketrīnas un Meganas attiecību izjukšanas iemesls 9
"SpaceX" kuģis startē uz kosmosa staciju 3
Tēmas: Rīgas dome
Pievienot komentāru

Любимое развлечение: принцесса Диана брала сыновей в «секретные поездки»

Жена Игоря Крутого рассказала о сложностях воспитания 16-летней дочери