Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Vieta, kur mirušu atrada mazo Ivanu. Zēna tēvam celta administratīva rakstura apsūdzība, taču Berladins tiesā neieradās. (Foto: Gints Eisters)

Tiesa nevar sodīt mirušā Ivana tēvu - viņš aizbraucis no valsts

Ziņas
2017. gada 5. oktobrī 14:50 2017. gada 5. oktobrī 14:50
  Kasjauns.lv
Liepājas tiesā piektdien bija paredzēta sēde, kurā apsūdzētais ir Aleksejs Berladins - mazā Ivana tēvs. Tomēr apsūdzētais tiesā neieradās, iepriekš par to pat nepaziņojot.

Aleksejs Berladins ir apsūdzēts pēc Administratīvo pārkāpumu kodeksa 175.panta - par ļaunprātīgu nepakļaušanos policijas darbinieka rīkojumam vai prasībai. Par to pienākas naudassods līdz 280 eiro vai piemēro administratīvo arestu līdz 15 diennaktīm, vēsta portāls Liepajniekiem.lv

Tiesa nenotika, jo apsūdzētais uz to neieradās. Tiesa arī nesaņēma nekādus paziņojumus par to, ka Berladins uz sēdi neieradīsies. Neoficiāli zināms, ka Berladins Latviju ir atstājis un dzīvo un strādā ārzemēs.

Berladins ir tēvs vasarā pazudušajam 5 gadus vecajam Ivanam, kuru pēc desmit dienām atrada mirušu mežā Dubeņos. Kā puisēna nāves iemesls nosaukta nosalšana, taču precīzu nāves iestāšanās brīdi ekspertīze nevarēja noteikt. 

Nākamās tiesas datums pagaidām nav nolikts. 

Jau ziņojām, ka mirušā Ivana ģimene nav atzīta par nelabvēlīgu. Ģimenē dzīvojuši četri bērni, no kuriem trīs nepilngadīgi, liecina Liepājas domes Sociālā dienesta sniegtā informācija. Ivana māte Zoja un tēvs Aleksejs ir šķīrušies, un bērns pamīšus dzīvojis te pie mātes Karostā, te pie Alekseja vecākiem Liepājā.

Citi šobrīd lasa

Sapotējušies ar "Sputnik" vakcīnām, bet nelaiž iekšā nevienā pasākumā. Ko šiem cilvēkiem darīt? 44
Tā dēvēto “antivakseru vēstuli” parakstījusī Valsts kontroles darbiniece Krapāne iesniegusi atlūgumu 31
Vairāk kā mēnesi pēc Covid-19 vakcīnas saņemšanas mirusi 30 gadus veca skolotāja, trīs bērnu mamma
Pievienot komentāru

Ольга Серябкина показала неопубликованные фотографии со своей свадьбы

Моисеев признался, что свою юрмальскую квартиру оставит в наследство Орбакайте