Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Šovakar Rokkafejnīcā vāks naudu grūtībās nonākušiem mūziķiem
Pēc koncerta varēs nopirkt "Duets Sandra" vecos albumus. (Foto: no izdevniecības "Rīgas Viļņi" arhīva)

Šovakar Rokkafejnīcā vāks naudu grūtībās nonākušiem mūziķiem

Kultūra
2017. gada 23. martā 07:29 2017. gada 23. martā 07:29
  LETA
Šodien plkst.19 Latvijas 1.Rokkafejnīcā notiks fonda "Līdzskaņa" rīkots labdarības koncerts, kurā tiks vākti ziedojumi fonda īstenotajām aktivitātēm Latvijas grūtībās nonākušo mūziķu atbalstam, informēja fonda pārstāve Baiba Kojare.

Koncertā uzstāsies Andis Grīva, Aigars Krēsla, Ralfs Eilands, Olga Rajecka, kā arī grupas "Indygo", "Flame and the Rolltons", "Fuck Art", "Riga Raggae", "The Hobos", "Inokentijs Mārpls" un "Oranžās brīvdienas".  Tāpat nu jau bez Sandras uzstāsies "Duets Sandra", un dueta solists, atraitnis Andris Brīnums savā feisbuka kontā teic, ka pēc jebkurš interesents varēs nopirkt albumus, kuros skanēja Sandras balss, jo "jaunajos ierakstos jau viņa vairs neskanēs..."

Vakaru vadīs Artūrs Mednis.

Visi koncertā iegūtie līdzekļi tiks izmantoti atbalsta sniegšanai grūtībās nonākušajiem Latvijas izpildītājiem un producentiem, par kuriem iesniegti palīdzības pieteikumi fonda mājaslapā. Patlaban fonds saņēmis piecus palīdzības pieteikumus - par atbalsta piešķiršanu tiks lemts nākamnedēļ, 27.marta, fonda padomes sēdē.

Fonda mērķis ir sniegt finansiālu, praktisku, emocionālu atbalstu izpildītājiem un fonogrammu producentiem, lai palīdzētu atveseļoties, kā arī pārvarēt pēkšņus zaudējumus un grūtības dzīvē, kas vienlaikus liegušas māksliniekiem iespēju attīstīt savu radošumu un apgrūtinājušas sadzīvi, tādējādi arī izolējot māksliniekus no ierastās ikdienas vides.

Fonda izveides ideja dzima pēc tam, kad nežēlīga slimība 57 gadu vecumā dzēsa Sandras Brīnumas dzīvību. Nepilnu pusgadu pirms tam tuvinieki bija spiesti vākt ziedojojumus, māksliniecei atvieglotu ciešanas.

Citi šobrīd lasa

Tas maina visu: mājsaimniece atklāj, kā acumirklī notīrīt aizsalušu auto vējstiklu 5
Vai ņirgāšanās par mirušo Djego Maradonu? Kritikas jūra gāžas pār kādu apbedīšanas biroja darbinieku
Komiska fotogrāfija mudina soctīklu lietotājus piešķirt Trampam jaunu iesauku - "autiņbiksīšu Dons" 2
Pievienot komentāru

«Купальник от любимого»: Анастасия Волочкова прикрылась камнями на Мальдивах

"Загляденье": Пугачева в стильном образе позировала с сыном от Галкина