2009. gada 4. marts, 19:01

"Atlant" hokejisti pieveic klubu "Traktor", kā pirmie iekļūstot KHL ceturtdaļfinālā

Čeļabinska (Krievija), 4.marts, LETA. Trešo uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) astotdaļfinālā trešdien izcīnīja Krievijas komanda Mitišču "Atlant", kas izbraukumā ar rezultātu 5:1 (0:0, 3:0, 2:1) pieveica Čeļabinskas "Traktor", uzvarot visā sērijā un iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Uzvarētāju labā vārtus guva Alberts Ļeščevs, Maksims Semjonovs, Vadims Homickis, Sergejs Mozjakins un Aleksandrs Koroļuks, savukārt "Traktor" rindās vienīgo reizi precīzs bija Andrejs Nikoļišins.

Astotdaļfināla sērijā līdz trīs uzvarām "Atlant" uzvarēja ar rezultātu 3-0.

Sērijas pirmie divi mači notika Mitiščos. Pirmajā spēlē "Atlant" uzvarēja ar 3:0, bet otrajā mačā laukuma saimnieki bija pārāki ar rezultātu 5:1.

Arī ceturtdaļfināla sērija ilgs līdz vienas komandas trīs uzvarām.