2009. gada 5. marts, 20:22

Jerofejeva "Ņeftehimik" mača izskaņā piekāpjas "Lokomotiv", izstājoties no KHL turnīra

Ņižņekamska (Krievija), 5.marts, LETA. Kontinentālās hokeja līgas (KHL) astotdaļfināla sērijas ceturtajā spēlē ceturtdien zaudējumu pašā mača izskaņā piedzīvoja Latvijas izlases aizsarga Aleksandra Jerofejeva pārstāvētā Ņižņekamskas "Ņeftehimik" vienība, kas savā laukumā ar 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) piekāpās Jaroslavļas "Lokomotiv" komandai.

Jerofejevs šajā mačā rezultativitātes punktus neguva un soda minūtes nenopelnīja.

Spēles rezultātu mača trešajā minūtē atklāja "Ņeftehimik" hokejists Dmitrijs Makarovs, bet piecas minūtes vēlāk Jozefs Vašičeks rezultātu izlīdzināja. Uzvaras vārtus Zbineks Irgls guva tikai nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām.

Sērijā "Lokomotiv" izcīnīja panākumus ar rezultātu 3-1. Pirmajā mačā "Ņeftehimik" pagarinājumā svinēja uzvaru pagarinājumā ar 3:2, bet nākamajos divos mačos piedzīvoja zaudējumus ar 1:5 un 0:3.

Jau ziņots, ka KHL regulārajā sezonā "Lokomotiv" ieņēma trešo vietu, bet "Ņeftehimik" tikai pašā izskaņā nodrošināja vietu izslēgšanas spēlēs un izcīnīja 14.vietu.