Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
No bijušās PSRS vislabākā dzīve ir Latvijā un Igaunijā

No bijušās PSRS vislabākā dzīve ir Latvijā un Igaunijā

Sabiedrība
2011. gada 13. aprīlī 07:10 2011. gada 13. aprīlī 07:10
 
Pasaules Banka savā ikgadējā ziņojumā norāda, ka no bijušajām PSRS republikām vislabākie dzīves apstākļi ir Latvijā un Igaunijā. Lietuvas iedzīvotāju ienākumi novērtēti par pakāpi zemāk.

Pēc Pasaules Bankas vērtējuma no bijušajām PSRS republikām tikai divas valstis – Latvija un Igaunija – ir spējušas panākt, lai tajās iedzīvotāju gada ienākumi tiktu novērtēti kā labi.

Lai arī Pasaules Bankas (PB) ziņojumā par pasaules attīstību norādīts, ka no bijušās PSRS valstīm vislabākie dzīves apstākļi ir Latvijā un Igaunijā, jo šeit katram cilvēkam gada vidējie ienākumi pārsniedz 12 196 ASV dolārus (Ls 5972). Pēc PB novērtējuma Latvijā un Igaunijā dzīvo cilvēki ar salīdzinoši augstiem gada ienākumiem.

Savukārt pārējās PSRS valstis, Lietuvu ieskaitot, ir nākamajā kategorijā , kurā iedzīvotāju gada ienākumi, pēc PB metodoloģijas tiek vērtēti amplitūdā no 3946 (Ls 1917) līdz 12 195 ASV dolāriem.

Elmārs Barkāns/ Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Brits citādāk paraugās uz Černobiļu, un ir pārsteigts, cik daudz dzīvības tur ir šodien 2
Beigt ēst stilīgi un sākt ēst normāli. Ksenija Andrijanova par veselīga uztura tendencēm 1
Noskaidrots, kuros Latvijas reģionos fiksēti jaunie Covid-19 gadījumi: Rīgā un Daugavpilī situācija turpina pasliktināties 8
Tēmas: ASV, PSRS
Pievienot komentāru

Выяснилось, как Меган и Гарри обидели мужа королевы принца Филиппа

Поклонники усомнились, что Лиза Галкина дочь Пугачевой 1