Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Jaunievēlētā prezidenta Bērziņa vietā Saeimā strādās Inese Aizstrauta 2

Politika
2011. gada 30. jūnijā 17:28 2011. gada 30. jūnijā 17:28
Jaunievēlētā Valsts prezidenta Andra Bērziņa vietā Saeimā strādās Inese Aizstrauta (ZZS), aģentūru LETA informēja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Bērziņa vietā Saeimā patstāvīgo mandātu iegūs Laimis Šāvējs (ZZS), bet kā nākamajam no ZZS saraksta 10.Saeimas deputāta mandāts pienācās Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas valdes priekšsēdētājam Indulim Jansonam, kurš no tā ir atteicies.

Inese Aizstrauta dzimusi 1957.gadā. 1974.gadā beigusi Rīgas celtniecības tehnikumu, 1984.gadā Rīgas Politehnisko institūtu, iegūstot arhitekta specialitāti. 1985.gadā kļuvusi par Arhitektu savienības biedri.

2001.gada martā Aizstrautu Jūrmalas dome apstiprināja pilsētas galvenās arhitektes amatā. 2005.gada martā Aizstrauta no "Jaunā laika" saraksta tika ievēlēta par Jūrmalas domes deputāti un par Jūrmalas domes priekšsēdētāju.

2006.gada septembrī Jūrmalas pilsētas domes deputāti nobalsoja par Aizstrautas atbrīvošanu no Jūrmalas domes priekšsēdētājas amata.

2006.gada jūnijā partijas "Jaunais laiks" valde izslēdza Aizstrautu no partijas rindām, jo viņa balsoja par pretrunīgi vērtētajiem Jūrmalas pilsētas attīstības plāna grozījumiem.

2009.gada aprīlī Aizstrauta iestājās Latvijas Zaļajā partijā un no ZZS saraksta kandidēja 10.Saeimas vēlēšanās.

LETA

Citi šobrīd lasa

Jūlijs Krūmiņš sagādā pārsteigumu savas jubilejas ballītes viesiem - uz skatuves kāpj pats Maksims Galkins 94
"Ejiet ar savu tizlo grūtniecību, kur gribat!" - sieviete ieraksta sarunu ar Daugavpils ārsti, pēc kuras "embrijs nāca pa gabaliem ārā" 137
VIDEO: blondīne cenšas iepildīt degvielu "Tesla" elektromobilī 32
Skatīt visus komentārus

На каблуках и с огромным животом: герцогиня Меган посетила дом престарелых в Лондоне

Гигантское землетрясение в США и III мировая. Что предсказал Нострадамус на 2019 1