Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Rēzekne emocijās, sejās un kustībās

Novadu ziņas
2011. gada 26. oktobrī 19:02 2011. gada 26. oktobrī 19:02
 
Latgales Kultūrvēstures muzejā Rēzeknē atklāta izstāde „Rēzekne un tās cilvēki”, kurā ikvienam ir iespēja palūkoties uz Rēzeknes pilsētu no jauna un neierasta skatupunkta – emocijās, sejās un kustībās.

Fotomākslinieki (priekšplānā no kreisās) Ēriks Zlatkus, Aleksandrs Lebeds un Irina Antonova iztsādes atklāšanā.

Izstādi, kuras devīze ir: „Jauns skats uz pilsētas ikdienas dzīvi – rēzeknieši, paceliet acis!”, ikviens bez maksas varēs aplūkot līdz 12. novembrim. Tās laikā apmeklētāji arī varēs balsot par sev iepatikušos fotogrāfiju, kas izstādes noslēgumā saņems Rēzeknes celtniecības firmas „Latgalija” sarūpēto balvu.

Šajā izstādē, paceļot acis, daudzi rēzeknieši var ieraudzīt paši sevi kādā emocionālā brīdī, citi var savu dienu piepildīt ar pozitīvām emocijām, vērojot, kā skatienos atklājas bērnu aizrautība, jauniešu romantika vai veco ļaužu dzīves pieredze. Dažādu paaudžu satikšanos iemūžinājuši pieci lieliski Rēzeknes fotomākslinieki – Irina Antonova, Aleksandrs Bondarenko, Aleksandrs Lebeds, Ēriks Zlatkus un Vladimirs Nikonovs.

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs izstādē pamanījis pats sevi.

Izstāde muzeja telpās (Atbrīvošanas alejā 102) atvērta: no otrdienas līdz piektdienai no pulksten 10.00 līdz 17.00, sestdienās – no pulksten 10.00 līdz 16.00, svētdien un pirmdien – slēgta.

Kasjauns.lv/Foto: publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; Putins un Makrons vienojas veikt neatkarīgu inspekciju Zaporižjas AES 15
VIDEO: Vaira Vīķe-Freiberga atklāj ļoti privātu ģimenes stāstu
Medvedevs izsakās par eiropiešu "lepno vientulību ar izslēgtām plītīm, aukstiem radiatoriem un tualetes papīra mazgāšanu" 28
Pievienot komentāru