Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Valmieras stadions ieguvis jaunas krāsas. FOTO 2

Novadu ziņas
2011. gada 1. novembrī 13:12 2011. gada 1. novembrī 13:12
Valmieras futbola stadions piedzīvojis košas pārvērtības – tribīņu sēdvietas ieguvušas spilgtu krāsojumu, kā arī ierīkots mākslīgais apgaismojums, lai spēles un treniņus varētu organizēt arī diennakts tumšajā laikā

Pēc ilgāka laika darbi atsākušies Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā, Kasjauns.lv informēja Valmieras pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Inese Pabērza.

Sportisti un līdzjutēji jau pamanījuši košās tribīņu sēdvietas. Tagad turpinās arī tribīņu ēkas fasādes apdares darbi. Tos plānots pabeigt līdz novembra beigām.

Futbola stadiona izveide aizsākās 2006. gadā, kad ar šādu priekšlikumu savulaik Valmieras pilsētas pašvaldībā vērsās Latvijas Futbola federācija. Darbi tika uzsākti ar valsts atbalstu un pašvaldības līdzfinansējumu, taču šā gada darbus pilnībā finansē pašvaldība. Ierobežoto finanšu resursu dēļ netiks pabeigts zemtribīņu daļas izbūve, kur saskaņā ar projektu nākotnē atradīsies inventāra noliktava, ģērbtuves, medpunkts un citas palīgtelpas. Tās pašlaik sportisti un līdzjutēji izmanto Vidzemes Olimpiskajā centrā.

Futbola stadions pie Olimpiskā centra piemērots nacionāla līmeņa un nelielu starptautisku turnīru norisei. Tā laukums ir 70x110 m ar sintētisku segumu. Savukārt tribīnes ir slēgtas.


Kasjauns.lv/Foto: publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Atbalsts praidam, tievākais viduklis un 50 kg smags apmetnis: šovbiznesa zvaigžņu tērpi liek aizrauties elpai 3
Hārtlija fenomens - kāpēc viņš ir tik īpašs 32
Par “Carousel” Eirovīzijas pusfinālā punktus atdevuši vien divu valstu skatītāji: publicēti detalizēti rezultāti 9
Skatīt visus komentārus

38-летняя двоюродная племянница Елизаветы II леди Габриэлла Виндзор впервые вышла замуж 2

Сергей Лазарев заявил о предвзятом отношении к России на "Евровидении" 5