Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Valmieras stadions ieguvis jaunas krāsas. FOTO 2

Novadu ziņas
2011. gada 1. novembrī 13:12 2011. gada 1. novembrī 13:12
Valmieras futbola stadions piedzīvojis košas pārvērtības – tribīņu sēdvietas ieguvušas spilgtu krāsojumu, kā arī ierīkots mākslīgais apgaismojums, lai spēles un treniņus varētu organizēt arī diennakts tumšajā laikā

Pēc ilgāka laika darbi atsākušies Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā, Kasjauns.lv informēja Valmieras pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Inese Pabērza.

Sportisti un līdzjutēji jau pamanījuši košās tribīņu sēdvietas. Tagad turpinās arī tribīņu ēkas fasādes apdares darbi. Tos plānots pabeigt līdz novembra beigām.

Futbola stadiona izveide aizsākās 2006. gadā, kad ar šādu priekšlikumu savulaik Valmieras pilsētas pašvaldībā vērsās Latvijas Futbola federācija. Darbi tika uzsākti ar valsts atbalstu un pašvaldības līdzfinansējumu, taču šā gada darbus pilnībā finansē pašvaldība. Ierobežoto finanšu resursu dēļ netiks pabeigts zemtribīņu daļas izbūve, kur saskaņā ar projektu nākotnē atradīsies inventāra noliktava, ģērbtuves, medpunkts un citas palīgtelpas. Tās pašlaik sportisti un līdzjutēji izmanto Vidzemes Olimpiskajā centrā.

Futbola stadions pie Olimpiskā centra piemērots nacionāla līmeņa un nelielu starptautisku turnīru norisei. Tā laukums ir 70x110 m ar sintētisku segumu. Savukārt tribīnes ir slēgtas.


Kasjauns.lv/Foto: publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Divas dīvas - Sandra Kļaviņa un viņas meita Žanete: "Mēs nekad nezinām, ko dzīve izspēlēs"
7 lietas, kurām nav jāatrodas virtuvē uz darba virsmas
Vedot princi Viljamu un Keitu uz pasākumu, konvojs notriec 83 gadus vecu sievieti, kura kritiskā stāvoklī nogādāta slimnīcā 1
Skatīt visus komentārus

"Токсичная бабка весом в 100 кг" в пляжном туалете Юрмалы испугала ребенка