Sabiedrība
2011. gada 22. novembris, 08:16

Draud sašķelties Latvijas Pensionāru federācija

Jauns.lv

Vakar notikušajā Latvijas Pensionāru federācijas ārkārtas kongresā izcēlušās asas diskusijas par Latvijas Pensionāru federācijas priekšsēdētājas Ainas Verzes palikšanu amatā, tomēr balsojumā viņa pārliecinoši palikusi amatā, iegūstot 48 no 60 balsīm, ziņo Latvijas Televīzija.

Federācijas opozīcija Verzei pārmeta kandidēšanu 11.Saeimas vēlēšanās Šlesera reformu partijas LPP/LC sarakstā un domes sēdes protokola viltošanu, kas gan vēlāk izlabots. Verze izpelnījās aizrādījumus par bezdarbību, kā rezultātā 86% Latvijas pensionāru saņem pensiju, kas ir zem iztikas minimuma.

Savukārt Verze uzsvēra, ka viņa vēlēšanās kandidējusi individuāli un tagad savu darbību partijā ir apturējusi. Viņa opozīcijas aktivitātes skaidroja ar vēlmi Pensionāru federāciju padarīt par politisku spēku.

Pēc balsojuma Verze saglabāja priekšsēdētājas amatu un sola turpināt risināt Latvijas pensionāru aktuālās problēmas - cīnīties par pensiju piemaksu saglabāšanu un panākt pensiju aprēķina sistēmas vienkāršošanu, lai tā būtu taisnīga pret tiem cilvēkiem, kuri godprātīgi strādājuši visu darba mūžu.

LETA