Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Lietuviešu režisors Atkočūns Dailes teātrī iestudējis "Trīnes grēkus"

Kultūra
2012. gada 5. martā 15:07 2012. gada 5. martā 15:07
 
Nākamnedēļ, 16.martā, Dailes teātrī pirmizrādi piedzīvos lietuviešu režisora Rolanda Atkočūna iestudētā Rūdolfa Blaumaņa komēdija "Trīnes grēki", informē teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva.

Martinsone ar Ozoliņu Centrāltirgū tirgojas ar āboliem.

Joku luga "Trīnes grēki" sarakstīta un uzvesta 1896.gadā, un kritikas vērtējums toreiz ir bargs, minot, ka tas, kurš "Trīnes grēkos" var priecīgi smieties un vēl aplaudēt, ir apbrīnojami naivs cilvēks.

Lai arī kritika tolaik bija barga, rakstnieka komēdijas uz latviešu skatuvēm dzīvo joprojām. Savu oriģinālo skatījumu stāstam par izmanīgo un uz precēšanos apbrīnojami kāro Trīni šoreiz Dailes teātrī sniegs lietuviešu režisors Atkočūns.

Jaunajā izrādē lomas atveidos Vita Vārpiņa, Pēteris Liepiņš, Lilita Ozoliņa, Lauris Subatnieks, Gints Grāvelis vai Artis Robežnieks, Kristīne Nevarauska, Inita Dzelme, Ieva Segliņa, Intars Rešetins, Mirdza Martinsone, Pēteris Gaudiņš, Harijs Spanovskis, Artūrs Dīcis, Marīna Janaus, Mārtiņš Počs un Gints Andžāns.

Radošajā komandā darbojas arī scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa un horeogrāfs Alberts Kivlenieks. Jaunajai izrādei oriģinālmūziku raksta Juris Vaivods.


LETA/ Foto: Jānis Deinats/ Fotocentrs

Citi šobrīd lasa

FOTO: masonu noslēpumi Rīgas centrā: Latvijā top brīvmūrniecības muzejs - tā kolekcija ir apbrīnas vērta
"Slava Krievijai, nāvi banderiešiem!": Austrālijā ērti iekārtojies Ukrainas armijas virspavēlnieka audžudēls plātās ar "Z" krekliņu
Viļņā meklē 13 gadu veco Medu; policija lūdz šo nesalīdzināt ar meitenes nolaupīšanu Kauņā
Pievienot komentāru