Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Dailes teātrī notiks komēdijas "Trīnes grēki" pirmizrāde

Kultūra
2012. gada 16. martā 14:01 2012. gada 16. martā 14:01
 
Šovakar plkst.19 Dailes teātrī pirmizrādi piedzīvos lietuviešu režisora Rolanda Atkočūna iestudētā Rūdolfa Blaumaņa komēdija "Trīnes grēki", informē teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva.

Mirdza Martinsone un Lilita Ozoliņa Centrāltirgū tirgojas ar āboliem.

Joku luga "Trīnes grēki" sarakstīta un uzvesta 1896.gadā, un kritikas vērtējums toreiz ir bargs, minot, ka tas, kurš "Trīnes grēkos" var priecīgi smieties un vēl aplaudēt, ir apbrīnojami naivs cilvēks.

Lai arī kritika tolaik bija barga, rakstnieka komēdijas uz latviešu skatuvēm dzīvo joprojām. Savu oriģinālo skatījumu stāstam par izmanīgo un uz precēšanos apbrīnojami kāro Trīni šoreiz Dailes teātrī sniegs lietuviešu režisors Atkočūns.

Jaunajā izrādē lomas atveidos Vita Vārpiņa, Pēteris Liepiņš, Lilita Ozoliņa, Lauris Subatnieks, Gints Grāvelis vai Artis Robežnieks, Kristīne Nevarauska, Inita Dzelme, Ieva Segliņa, Intars Rešetins, Mirdza Martinsone, Pēteris Gaudiņš, Harijs Spanovskis, Artūrs Dīcis, Marīna Janaus, Mārtiņš Počs un Gints Andžāns.

Radošajā komandā darbojas arī scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa un horeogrāfs Alberts Kivlenieks. Jaunajai izrādei oriģinālmūziku raksta Juris Vaivods.


LET/Foto: publicitātes

Citi šobrīd lasa

Sirds ķirurgs dalās ar pirmajām pazīmēm, kas liecina, ka jums varētu būt problēmas ar sirdi
FOTO: masonu noslēpumi Rīgas centrā: Latvijā top brīvmūrniecības muzejs - tā kolekcija ir apbrīnas vērta
Kaunoties atzīties, ka dzīve ārvalstīs ir šausmu pilna, latviešu sievietes turpina dzīvot necilvēcīgos apstākļos 4
Pievienot komentāru