Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Mūziķi Ūdrītis, Rutulis un Makstnieks radījuši bērnu pasaku grāmatu 6

Kultūra
2012. gada 17. martā 09:21 2012. gada 17. martā 09:21
Latvijā populāri mūziķi Rolands Ūdris, Ivars Makstnieks un Normunds Rutulis radījuši aizraujošu bērnu grāmatiņu „Pasakas par Spociņu – Jociņu”. Viņi jau saņēmuši labas atsauksmes no pirmajiem recenzētājiem Ulda Rudaka un Viļa Lācīša.

Iznākusi pazīstamu latviešu mūziķu radītās „Pasakas par Spociņu – Jociņu”.

Tā ir mūsdienīgu pasaku grāmata ar krāsojamo zīmējumu pielikumu. Tai pievienota arī mūzikas skaņuplate ar šo pasaku lasījumiem, stāstu iestudējumiem un jautru dziesmiņu „Bur bur” par Spociņu - Jociņu.

Spociņš - Jociņš radies kā pasaku tēls, Rolandam Ūdrim auklējot meitiņu. Ivara Makstnieka mudināts, Spociņš - Jociņš turpināja rādīties Rolandam ceļojot ar draudzeni Ilonu Balodi uz Ķīnu.

Šis kopdarbs aizsācies 2010. gada janvārī, bet tiks pabeigts varbūt tikai tad, ja Spociņš - Jociņš reiz beigs blēņoties (šobrīd ir iznākusi grāmatiņas 1. daļa). Atraktīvās ilustrācijas zīmējusi Slovēnijā dzīvojošā latviešu māksliniece Austra Cukura.

Teicējs Normunds Rutulis ticis aicināts ielasīt šīs reizēm sireāli draiskās pasakas. Tikmēr Makstnieks ietērpis Rolanda rakstus muzikālā pavadījumā, ierunājot pārējos tēlus (iesaistot arī savus tuviniekus).

Spociņš - Jociņš kļūs par draudzīgu palīgu bērna lasītprasmes attīstīšanā un nešaubīgi sagādās klausīties prieku un radīs vēlmi ātrāk iemācīties lasīt tiem, kas tikko sākuši to darīt.

Labas atsauksmes jau saņemtas no pirmajiem recenzētājiem Ulda Rudaka un Viļa Lācīša. Lācītis Spociņā - Jociņā atpazinis „interesantāko palaidni kopš Karlsona laikiem,” kamēr Rudaks saklausa Rutuļa balsī „miera sajūtu”, salīdzinot to ar dižā pasaku meistara Harija Misiņa teicēja talantu.

Kasjauns.lv/Foto: publicitātes foto


 

Citi šobrīd lasa

Profesija, kurā cilvēku nāve nav retums: atklāta intervija ar Liepājas NMPD brigādes ārstu Alekseju 17
Jāpērk jauni ziemas zābaki. 6 ieteikumi, kā "neiegrābties" sliktā precē 17
Majors skaidro, kāpēc izlemts saīsināt "Positivus" festivāla garumu 17
Skatīt visus komentārus

Ищут человека, готового на год отказаться от смартфона за 100 000 долларов

Голая правда: абсолютно обнаженная Виталина Цымбалюк-Романовская появилась в эфире шоу Малахова 1