Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Siguldas svaigo gaisu tirgos skārdenēs

Novadu ziņas
2012. gada 21. maijā 10:18 2012. gada 21. maijā 10:18
 
Siguldā uzsākta skārdenēs pildīta svaiga vietējā gaisa tirdzniecība. Tas nav jauns tūrisma biznesa triks, jo gadu desmitiem jau visā pasaulē tiek piedāvāts, piemēram, skārdenēs pildīts Parīzes vai Jeruzalemes gaiss.

Siguldā skārdenēs sākts pildīt svaigais Vidzemes Šveices gaiss, un tas tūristiem tiek pārdots par naudu.

Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā pagājušajā nedēļā jau bija pieejams jauns un netradicionāls suvenīrs no Siguldas – „Siguldas svaigais gaiss”, kuru izstrādājusi vietājā  biznesa ideju firma „BrainHow”.

„Produkta izveidē bija svarīgi ievērot atšķirību starp priekšrocībām un ieguvumiem, paredzot tādas produkta priekšrocības, kas ļauj pārdot ieguvumus. Projektu aktīvi atbalsta sociāli atbildīgi vietējie uzņēmumi un organizācijas, nodrošinot kārbās pildītā „Siguldas svaigā gaisa” tirdzniecību. Šis ir lielisks suvenīrs gan tūristiem, gan siguldiešiem, kuri vēlās interesantā veidā pastāstīt citiem par savu novadu,” Cēsu laikrakstam „Druva” stāsta „BrainHow” vadītājs Edmunds Bērziņš un bilst, ka kārbās iepildīts „Siguldas svaigais gaiss” ir suvenīrs, kurš pats par sevi ir atraktīvs un vienlaikus strādā kā līdzeklis informācijas izplatīšanai.

Skārdenēs pildītais gaiss „dod iespēju atklāt Siguldu, kuras nav tūrisma ceļvežos. Uzzināt par vietām, ar kurām siguldieši lepojas, par kurām klusē vai kuras ir vienkārši aizmirstas. Ar vienkāršas metāla kārbas palīdzību visapkārt pasaulei tagad ceļos stāsti par Siguldas novada vietām, kuras apvītas ar leģendām un nostāstiem. Un tas viss ar Latvijas jaunās eksportpreces - „Siguldas svaigais gaiss” – palīdzību,” smaidot saka idejas autors Bērziņš.

Siguldas gaisa kārba gan nav lēts prieks. Kasjauns.lv Siguldas Tūrisma informācijas centrā uzzināja, ka viena skārdene ar tradicionālo Siguldas gaisu maksā 2,99 latus.

Kasjauns.lv/Foto: publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Homofobijā apsūdzētais Brēmenes mācītājs Lacels atkal kāpis baznīcas kancelē
Atklāts Allas Pugačovas bērnu pasaulē nākšanas noslēpums
VIDEO: transpersona pirmo reizi notiesājusi futbola virslīgas spēli, iedvesmojot daudzus
Pievienot komentāru

"Жаль, что вам и другим "кокосовым" экспертам не побывать на королевских праздниках": Киркоров защитил Бузову от Гордон

Дубай и Мальдивы: яркие фото Кудрявцевой, Бородиной, Топурии и других с отдыха