Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kad eksprezidents Valdis Zatlers atgriezīsies politikā pagaidām vēl nav skaidrs.

Valdis Zatlers veiksmīgi pārcietis operāciju

Sabiedrība
2012. gada 11. jūnijā 18:22 2012. gada 11. jūnijā 18:22
 
Eksprezidents un Saeimas Reformu partijas (RP) frakcijas priekšsēdētājs līderis Valdis Zatlers šodien operēts, un operācija noritējusi veiksmīgi.

"Pašlaik viņš jūtas labi un ir labā garastāvoklī. Viņš pauda pārliecību, ka operācijas laikā atradās drošās ārsta un anestezeologa rokās, un cer uz drīzu atveseļošanos," sacīja RP pārstāve Daiga Holma.

Kā ziņots, Zatlers aizvadītajā nedēļā paziņoja, ka veselības problēmu dēļ uz nenoteiktu laiku paies nost no aktīvas dalības partijas vadībā.

Zatlers sola pēc pāris mēnešiem atgriezties politikā, taču šobrīd uz nenoteiktu laiku viņam visa enerģija jāvelta savai veselībai. "Ārsti man ir uzstādījuši diagnozi, kas jau vistuvākajā laikā paredz operāciju un intensīvu ārstēšanu," iepriekš skaidroja politiķis.

Zatlers nav vienīgais RP pārstāvošais politiķis, kuram pēdējā laikā radušās problēmas ar veselību. Pēdējos mēnešos nereti darbu veselības problēmu dēļ neapmeklē arī RP virzītais izglītības ministrs Roberts Ķīlis, kurš pieteicis plaša reformas un saņēmis par tām arī apjomīgu kritiku.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Kādām veselības likstām var palīdzēt parastākā soda, un kāpēc tā jālieto ar piesardzību?
"Costa Concordia" - vēsturē lielākā pasažieru kuģa katastrofa. Kapteinis pameta cilvēkus likteņa varā
Edmunds apguvis vienu no pasaulē prestižākajām, bet dārgākajām profesijām; jau vasarā plāno iepriecināt Latvijas pasažierus
Pievienot komentāru