Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Imantdienas gaidāmas 7.jūlijā Cēsu pils estrādē. Šogad Imantdienas būs veltītas Ojāram Vācietim un viņa dzejai, kurai ir liela nozīme komponista Imanta Kalniņa

Kalniņš: Imantdienas ir pilnīgas tikai ar "Menuetu"

Kultūra
2012. gada 29. jūnijā 11:13 2012. gada 29. jūnijā 11:13
 
Imantdienas ir pilnīgas tikai tad, ja tajās piedalās "Menuets", piektdien Latvijas Televīzijā atzina komponists Imants Kalniņš.

Imantdienas gaidāmas 7.jūlijā Cēsu pils estrādē. Šogad Imantdienas būs veltītas Ojāram Vācietim un viņa dzejai, kurai ir liela nozīme komponista Imanta Kalniņa mūzikā.

"Katrās Imantdienās būtībā ir viens goda dzejnieks - pietiekoši ilgi nav bijis Ojārs Vācietis. Viņam blakus būs divas burvīgas dāmas - Broņislava Martuževa un Māra Zālīte. Bet vēl kas būs, ko, manuprāt cilvēki arī gaida - atkal būs "Menuets". Pēc manas sajūtas, Imantdienas ir pilnīgas tikai tad, ja tajās piedalās "Menuets"," sacīja komponists.

Vācieša dzejai būs veltīta koncerta pirmā daļa, kurā uzstāsies grupa "Turaidas roze" un arī pats komponists.

Koncerta otrajā daļā uzstāsies grupa "Autobuss debesīs" un Marts Kristiāns Kalniņš, izpildot gan populārākās dziesmas no grupas repertuāra, gan skaņdarbus no dziesmu cikla "Autobuss debesīs". Šajā koncerta daļā uzstāsies arī vairāki viesi – Goran Gora, Māra Upmane-Holšteina un Andris Ērglis.

Koncerta pēdējā daļā – pēc vairāku gadu klusēšanas Imantdienās atkal atgriezīsies grupa "Menuets", izpildot tautā visvairāk mīlētās Kalniņa dziesmas.

Koncerta noslēgumā gaidāma arī neiztrūkstošā publikas sadziedāšanās.

BNS, Foto: Ieva Čīka/LETA

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; ES aicina demilitarizēt Zaporižjas AES teritoriju 10
"Mani sāpina viņu attieksme," - Liene Kiviča satraukusies, ka meitas noskaņotas pret māti 6
“Būtu slikti, ja kaut kas notiktu...” Medvedevs kinofilmu gangsteru stilā draud Eiropas atomstacijām ar teroraktu 8
Pievienot komentāru