Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Rīgā 17 gadu vecs jaunietis izvaro kaimiņos dzīvojošu pensionāri
Aizdomās par kaimiņienes, pensijas vecuma sievietes, izvarošanu policija sestdienas naktī Rīgā aizturējusi 17 gadu vecu jaunieti.

Rīgā 17 gadu vecs jaunietis izvaro kaimiņos dzīvojošu pensionāri

112
2013. gada 18. martā 17:12 2013. gada 18. martā 17:12
 
Aizdomās par kaimiņienes, pensijas vecuma sievietes, izvarošanu policija sestdienas naktī Rīgā aizturējusi 17 gadu vecu jaunieti, informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes sabiedrisko attiecību pārstāvis Toms Sadovskis.

Policija naktī saņēmusi izsaukumu uz kādu dzīvokli Brasā par iespējamu izvarošanu. "Notikuma vietā noskaidrojām, ka pie kāda padzīvojuša pāra naktī bija ieradies 17 gadu vecais kaimiņu puisis, kurš uzreiz pēc durvju atvēršanas uzbrucis vīrietim un piekāvis to, bet pēc tam iespundējis vannasistabā," pastāstīja Sadovskis.

Uzreiz pēc tam jaunietis uzbrucis arī padzīvojušajai kundzei, kas arī bijusi dzīvoklī, un izvarojis viņu. Pēc izdarītā nozieguma jaunietis esot aizbēdzis no notikuma vietas, tomēr policijai ātri vien izdevās noskaidrot jaunieša atrašanās vietu un viņu aizturēt.

Aizdomās turētais jaunietis no ieslodzījuma vietas pēdējo reizi izlaists pirms diviem mēnešiem un ir vairākkārt tiesāts par mantiskiem noziegumiem, liecina policijas sniegtā informācija.

Svētdien jaunietim kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums. Pašlaik pret viņu sākts kriminālprocess par izvarošanu.

Krimināllikuma 159.pants paredz, ka par izvarošanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz desmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

BNS/Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Brits citādāk paraugās uz Černobiļu, un ir pārsteigts, cik daudz dzīvības tur ir šodien
Elektromobiļu sāpju ceļi un to smagā dzīve 3
VIDEO: Rīgu kārtīgi apceļojušais alnis laimīgi pametis galvaspilsētu
Pievienot komentāru

Выяснилось, как Меган и Гарри обидели мужа королевы принца Филиппа

Поклонники усомнились, что Лиза Галкина дочь Пугачевой 1