Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Projektu un ideju pieteikumi jāiesniedz līdz 30.augusta plkst.14 nodibinājuma "Rīga 2014" birojā.

Aicina pieteikt idejas un projektus gaismas festivālam "Staro Rīga"

Kultūra
2013. gada 2. augustā 22:12 2013. gada 2. augustā 22:12
 
Nodibinājums "Rīga 2014" izsludinājis projektu un ideju pieteikumu iesniegšanu gaismas festivālam "Staro Rīga", informēja nodibinājuma "Rīga 2014" sabiedrisko attiecību programmas vadītājs Mārtiņš Drēģeris.

Šā gada konkursam mākslinieki, radoši cilvēki un domubiedru grupas tiek aicināti iesniegt projektus par tēmu "Seši stāsti par prieku", tādējādi piesakot 2014.gada Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas sešas tematiskās līnijas.

Novembra vidū gaismas festivāls "Staro Rīga" turpat nedēļu piesaistīs ar pārsteidzošiem un tehniski radošiem Eiropas un Latvijas gaismas mākslinieku darbiem pilsētvidē. Šogad festivāls notiks jau sesto reizi un ir lielākais Ziemeļeiropas gaismas festivāls, kas ieguvis popularitāti rīdzinieku un pilsētas viesu vidū.

Projektu un ideju pieteikumi jāiesniedz līdz 30.augusta plkst.14 nodibinājuma "Rīga 2014" birojā, Krišjāņa Valdemāra ielā 5, 202.kabinetā. Ar konkursa nolikumu un 2013.gada gaismas festivāla "Staro Rīga" koncepciju var iepazīties nodibinājuma "Rīga 2014" mājaslapā "http://office.riga2014.org/".

Šogad gaismas festivāls "Staro Rīga" notiks no 15.novembra līdz 18.novembrim. Objekti darbosies ik vakaru no plkst.18 līdz 23.

"Staro Rīga" rīko nodibinājums "Rīga 2014", un festivāls ar īpaši krāšņu programmu būs arī viens no Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmas notikumiem.

LETA, Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Bezvēsts prombūtnē meklētais Guntis Žuks atrasts noslīcis
Šausminoši video no Londonas: "Zirnekļcilvēks" piekauj veikala darbiniekus
Izstrādāts vakcinēšanās kalendārs izglītības iestāžu darbiniekiem 1
Tēmas: Staro Rīga, Rīga
Pievienot komentāru

Племянница принцессы Дианы вышла замуж за миллиардера

ФОТО: Дженнифер Лопес подтвердила воссоединение с Беном Аффлеком