Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Krāšņo festivālu "Staro Rīga" apmeklējuši vairāk nekā 100 tūkstoši cilvēku. FOTO

Kultūra
2013. gada 19. novembrī 14:32 2013. gada 19. novembrī 14:32
 
Četru dienu garumā gaismas festivālu "Staro Rīga" apmeklēja vairāk nekā 100 tūkstoši cilvēku, informēja nodibinājuma "Rīga 2014" sabiedrisko attiecību speciāliste Linda Pastare.

Šogad festivāla programmu veidoja 30 objekti. Par apmeklētāko festivāla norises vietu kļuva Strēlnieku laukums, kur tika rādīts "Aerodium" šovs.

Uzziņu dienesta 1188 balsojumā augstāko apmeklētāju novērtējumu saņēma objekts "Pētera sapnis", objekts "Gaišais prāts", kas bija video stāsts uz Latvijas Universitātes galvenās ēkas fasādes par zinātnieku atklājumiem no senās vēstures līdz mūsdienām, fabrikas "Laima" fasādes objekts "IzStaro mīlestību!", kā arī objekts "Elizabete gatavojas dzemdēt" uz "Elizabete Design Hotel" ēkas.

Gaismas objektu pamatmaršruts šogad bija centrālā pilsētas ass Brīvības iela no Daugavmalas līdz Juglai, metot lokus Vecrīgā, Esplanādē un Miera ielā, ar objektiem arī apkaimēs.

Gaismas festivāla ietvaros tika realizēta tikai daļa no šī gada konkursā pieteiktajiem objektiem, jo citas radošās idejas būs skatāmas Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas nedēļas nogalē 2014.gada 17.-19. janvārī.

Šis bija jau sestais festivāls "Staro Rīga".


BNS, Foto: Edijs Pālēns/LETA

Citi šobrīd lasa

Imants Kalniņš: "No savas ideālās pasaules es neatsakos" 3
Bezvēsts prombūtnē meklētais Guntis Žuks atrasts noslīcis
Izstrādāts vakcinēšanās kalendārs izglītības iestāžu darbiniekiem 1
Pievienot komentāru

Племянница принцессы Дианы вышла замуж за миллиардера

ФОТО: Дженнифер Лопес подтвердила воссоединение с Беном Аффлеком