Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Šķiet, ka šoreiz Kirova Lipmana teiktajam par naudas pārskaitīšanu, nav pamatojuma.

KNAB negūst apstiprinājumu, ka Lipmans būtu maksājis, lai balsotu par viņu LHF prezidenta vēlēšanās

Hokejs
2017. gada 6. martā 12:58 2017. gada 6. martā 12:58
 
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nav guvis apstiprinājumu tam, ka toreizējais Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans būtu veicis kādus maksājumus, lai LHF prezidenta vēlēšanās iegūtu balsis.

KNAB atbilstoši savai kompetencei izvērtēja informāciju par bijušā LHF prezidenta Lipmana, iespējams, nelikumīgu rīcību uzpērkot vēlētāju balsis. Pārbaudes laikā netika gūts apstiprinājums tam, ka Lipmans būtu veicis kādus maksājumus, lai vēlēšanās iegūtu balsis, līdz ar to netika gūts apstiprinājums, kas norādītu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas saistīts ar korupciju, aģentūra LETA noskaidroja KNAB.

Pagājušā gada oktobrī LHF kongresā par jauno organizācijas prezidentu daudziem par pārsteigumu kļuva bijušais premjerministrs Aigars Kalvītis, kuru virzīja cits šī amata kandidāts Viesturs Koziols. Līdz ar to bijušais Latvijas premjerministrs atbildīgajā postenī nomainīja ilggadējo LHF vadītāju Lipmanu.

Lipmans pēc kongresa bija neapmierināts un izteicās: "Apmānīja mani daudzi! Visi tie, kas gāja, tikai lai es pārskaitu naudu. Es klubiem pārskaitīju daudz naudas tikai par to, ka viņi balsos par mani."

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

"Sapratu, ka mani un manu bērnu var vienkārši nogalināt," Kristīne Misāne par pārdzīvoto Dienvidāfrikā
"Nāves slazds vadības stulbuma dēļ". Pansionātā, kur vilcinājās ar vakcinēšanos, ar Covid-19 saslimst un mirst sirmgalvis 11
Video fiksēts, kā noziedznieki uzbrūk Bezzubovam 4
Pievienot komentāru

Жанна Бадоева: 7 лет страданий покинувшей Литву ведущей

Василиса Володина: "Лучше станет только в 2025 году!"