
Duelis starp futbola klubiem "Metta" un "Jelgava" beidzas ar neizšķirtu

"Metta" piektdien savā laukumā "Tonybet" Latvijas futbola virslīgas astotās kārtas spēli ar "Jelgavu" noslēdza bez gūtiem vārtiem, cīņai noslēdzoties ar 0:0 (0:0). Abas komandas neguva vārtus otrajā spēlē pēc kārtas.
Otrā puslaika kompensācijas laika pēdējā minūtē "Metta" tika pie brīvsitiena un vēl varēja izraut neizšķirtu, taču centrējums nebija veiksmīgs un viesu vārtsargs viegli notvēra arī atlēkušo bumbu. "Metta" spēlētājs Kārlis Vilnis vēl mēģināja izsist vārtsargam bumbu no rokām, par ko tik sodīts ar dzelteno kartīti.
"Metta" šajā mačā nevarēja piedalīties uz vienu maču diskvalificētais galvenais treneris Andris Riherts un kluba prezidents Ģirts Mihelsons, kurš par "rupju spēles tiesnešu apvainojumu" svētdienas spēlē ar "Auda" komandu ir diskvalificēts uz divām spēlēm un saņēmis 500 eiro naudas sodu.
Iepriekšējā sezonā trīsreiz savstarpējās spēlēs uzvarēja "Metta" (1:0, 3:0, 2:0) un vienreiz - "Jelgava" (1:0).
Piektdien vēl "Auda" mājās spēlēs ar "Tukums 2000" komandu, mačam sākoties plkst.17. Savukārt sestdien "Daugavpils" savā laukumā tiksies ar "Liepāju" un "Riga" - ar "Grobiņu", bet svētdien "Super Nova" uzņems RFS.
Septiņās spēlēs 18 punktus ir sakrājusi RFS, "Audai" ir 13 punkti, "Riga" - 12 punkti, "Metta" vienībai ir 11 punkti astoņās cīņās, bet "Liepājai" un "Daugavpilij" ir pa desmit punktiem septiņos mačos. Deviņi punkti astoņās spēlēs ir "Jelgavai", seši punkti septiņos mačos ir "Super Nova" komandai, bet pa pieciem punktiem iekrājušas "Tukums 2000" un "Grobiņa".
Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai līdz novembrim aizvadot 36 spēles. Pagājušajā sezonā trešo reizi par čempioni kļuva RFS.