
"Zemgale"/LBTU hokejisti OHL pusfināla pirmajā spēlē izcīna pārliecinošu uzvaru

Jelgavas "Zemgale"/LBTU trešdien "Optibet" Hokeja līgas (OHL) pusfināla pirmajā mačā izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) pārspējot Tallinas "Panter", sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.
Starp mājiniekiem ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Markuss Streikišs, pa reizei viesu vārtsargu pārspēja Gustavs Krūmiņš, Gatis Gricinskis, Kristaps Roķis un Antons Trastašenkovs, kamēr divas rezultatīvas piespēles iekrāja Mārtiņš Karsums un Kevins Strādnieks. Tallinas komandas vienīgos vārtus guva Vadims Vasjonkins. Sērijas otrā spēle, kas arī tiks aizvadīta Jelgavā, paredzēta piektdien.
Jau ziņots, ka otrdien ar panākumu pusfinālu sāka arī "Mogo"/RSU, kas pirmajā spēlē ar 6:3 uzvarēja Viļņas "Hockey punks". Ārpus izslēgšanas turnīra palika Elektrēnu "Energija", Rīgas "Prizma" un "Rīgas hokeja skola".
OHL izslēgšanas spēļu uzvarētājs tiks kronēts par Baltijas čempionu, bet augstākās vietas ieņēmušās Latvijas un Lietuvas vienības tiks atzītas par savu valstu čempionēm. Iepriekšējā sezonā par čempioniem kļuva "Mogo"/RSU hokejisti, kuri finālsērijā ar 4-1 pārspēja "Zemgale"/LBTU komandu.