Francijas basketbolisti aptur pasaules čempionus vāciešus un otro reizi pēc kārtas spēlēs olimpiskajā finālā
Francijas basketbolisti izšķirošo lūzumu panācu ar darbībām aizsardzībā.
2024. gada 8. augustā, 21:41

Francijas vīriešu basketbola izlase otrdien sasniedza Parīzes olimpisko spēļu pusfinālu.

Francijas basketbolisti aptur pasaules čempionus v...

Francija uzvarēja Vāciju ar 73:69 (18:25, 15:8, 23:17, 17:19).

Pirmos sešus punktus guva Vācija, pirmajā ceturtdaļā panākot 12:2 pārsvaru, bet pirmā puslaika beigās Francija rezultātu izlīdzināja - 33:33. Mājinieki pēdējā ceturtdaļā panāca 13 punktu pārsvaru (66:53) un nosargāja uzvaru. Uzvarētājiem 17 punktus un septiņas atlēkušās bumbas sakrāja Geršons Jabusele, 16 punktus un septiņas atlēkušās bumbas - Izaja Kordinjē, bet Viktors Vembanjama - 11 punktus, septiņas atlēkušās bumbas un četras rezultatīvas piespēles. Vācijas vienībā 18 punktus guva Deniss Šrēders.

Otrā pusfinālā ceturtdien tiksies ASV ar Serbiju. Cīņa par zelta medaļām un spēle par bronzas godalgām notiks sestdien.

Olimpiskās spēles Francijas galvaspilsētā norisināsies līdz 11.augustam, turklāt ne tikai Francijas galvaspilsētā, bet arī 16 citās vietās, ieskaitot Francijas aizjūras teritoriju Franču Polinēziju. Spēļu programmā ir iekļauti 32 sporta veidi, un tiks sadalīti 329 medaļu komplekti.