Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
Spānijas futbolisti neatstāj cerības Japānai; Parīzes olimpiādes pusfinālā viņus gaida Maroka
Spānijas futbolisti gūst kārtējos vārtus pret Japānu (foto: Scanpix / AP)

Spānijas vīriešu futbola izlase piektdien Lionā ar 3:0 (1:0) pieveica Japānu un nodrošināja vietu Parīzes olimpisko spēļu turnīra pusfinālā, kur tiksies ar Maroku.

Spānijas futbolisti neatstāj cerības Japānai; Parī...

11. un 73.minūtē vārtus guva Fermins Lopess, bet 86.minūtē izcēlās Abels Ruiss.

40.minūtē vārtus guva arī Japānas izlases spēlētājs Mao Hosoja, taču vārti aizmugures dēļ netika ieskaitīti.

Jau ziņots, ka pirmajā ceturtdaļfināla mačā piektdien marokāņi ar 4:0 (1:0) pārspēja ASV.

Otru pusfināla pāri veidos Francijas-Argentīnas un Ēģiptes-Paragvajas pāru uzvarētāji.

Olimpiskajā futbola turnīrā spēlē U-23 izlases ar ne vairāk kā trīs futbolistiem, kas vecāki par šo limitu.

Olimpiskās spēles Francijas galvaspilsētā norisināsies līdz 11.augustam, turklāt ne tikai Francijas galvaspilsētā, bet arī 16 citās vietās, ieskaitot Francijas aizjūras teritoriju Franču Polinēziju. Spēļu programmā ir iekļauti 32 sporta veidi, un tiks sadalīti 329 medaļu komplekti.