Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
Marokas futbolisti sakauj ASV un kļūst par pirmajiem Parīzes olimpisko spēļu pusfinālistiem
Marokas futbolisti var līksmot pēc pārliecinošās uzvaras

Marokas vīriešu futbola izlase piektdien kā pirmā nodrošināja vietu Parīzes olimpisko spēļu turnīra pusfinālā. Ceturtdaļfinālā marokāņi ar rezultātu 4:0 (1:0) pārspēja ASV.

Marokas futbolisti sakauj ASV un kļūst par pirmaji...

Pirmo puslaiku Maroka uzvarēja ar 1:0, pateicoties Sufiana Rahimi realizētajam 11 metru soda sitienam. Spēles otrajā pusē pa reizei ASV izlasi pārspēja Iliass Ahomačs, Ahrafs Hakimi un El-Mehdi Mauhubs ar precīzu "pendeli".

Maroka pusfinālā tiksies ar Japānas un Spānijas izlašu dueļa uzvarētāju. Otru pusfināla pāri veidos Francijas-Argentīnas un Ēģiptes-Paragvajas pāru uzvarētājas.

Olimpiskajā futbola turnīrā spēlē U-23 izlases ar ne vairāk kā trīs futbolistiem, kas vecāki par šo limitu.

Olimpiskās spēles Francijas galvaspilsētā norisināsies līdz 11.augustam, turklāt ne tikai Francijas galvaspilsētā, bet arī 16 citās vietās, ieskaitot Francijas aizjūras teritoriju Franču Polinēziju. Spēļu programmā ir iekļauti 32 sporta veidi, un tiks sadalīti 329 medaļu komplekti.