Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
"Riga", "Auda" un "Metta" pārliecinoši iekļūst Latvijas kausa ceturtdaļfinālā; RFS laimīgi izglābjas
"Metta" uzbrukuma līderis Moamets Korea.

Tonybet" Latvijas futbola virslīgas komandas "Auda", "Riga" un "Metta" sestdien iekļuva Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, pārspējot zemāko līgu vienības.

"Riga", "Auda" un "Metta" pārliecinoši iekļūst Lat...

"Metta" viesos ar 4:0 (3:0) pieveica trešās līgas pārstāvi "Beitar"/"Riga Mariners". Vārtus 28. minūtē pēc Daniila Ulimbaševa piespēles guva Vinisiuss de Souza, 36. minūtē pēc Rendija Šibasa piespēles izcēlās Moamets Korea, kurš sakrāja "hat-trick", vārtus gūstot arī pirmā puslaika kompensācijas laikā ar 11 metru soda sitienu un 60.minūtē.

"Auda" Jaunmārupē ar 4:1 (3:0) apspēlēja pēc spēka otrās līgas - "Optibet" Nākotnes līgas komandu "Mārupe". Pirmos vārtus Taivo Abdulrahmans guva ceturtajā minūtē, bet savus otros spēlē - 35.minūtē. Divas minūtes vēlāk Lukass de Ramoss panāca 3:0, 66.minūtē gūstot savus otros vārtus mačā. Mājinieki 73. minūtē atguva vienus vārtus pēc rezultatīva Matvija Marusija raidījuma.

Vēl sestdien "Riga" ar 3:0 (1:0) pieveica "Optibet" Nākotnes līgas komandu "Ventspils". Vārtus piektajā minūtē Ventspilī guva Baba Musa, 49.minūtē ar precīzu raidījumu izcēlās Antonijs Kontrerass, bet 63.minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Režinaldu Ramiress - 3:0. 77. minūtē mājinieki palika mazākumā, jo otru dzelteno kartīti spēlē saņēma Vailddžefs Faileass.

Tikmēr divu Nākotnes līgas komandu "Alberts" un "Olaine" cīņā Upesciema stadionā ar 2:1 (1:1) pārāka bija "Olaine". 34. minūtē Edgars Brics pēc rezultatīvas Nika Edžus Bērziņa piespēles panāca 1:0 viesu labā, bet divas minūtes vēlāk rezultātu ar precīzu sitienu izlīdzināja Dāvis Indrāns - 1:1. 62. minūtē uzvaru, realizējot 11 metru soda sitienu, panāca Edgars Brics.

Savukārt Latvijas čempionāta līdere RFS sestdien mazākumā sešu minūšu laikā guva divus vārtus un iekļuva Latvijas kausa izcīņas futbolā ceturtdaļfinālā. RFS savā laukumā ar 2:1 (0:1) pieveica "Daugavpili". 17. minūtē viesus vadībā izvirzīja Bartelemī Diedjū - 1:0. RFS otro puslaiku sāka ar četrām spēlētāju maiņām un atspēlējās mača galotnē. Vispirms gan sarkano kartīti mājinieku rindās 70. minūtē nopelnīja Darko Lemajičs. Tomēr jau piecas minūtes vēlāk Sedriks Kuadio panāca neizšķirtu, bet vēl pēc piecām minūtēm uzvaras vārtus mājinieku labā guva Jānis Ikaunieks, kurš tāpat kā rezultatīvās piespēles autors Mārtiņš Ķigurs laukumā nāca 46. minūtē. Mača laikā bez sarkanās kartītes tika parādītas arī desmit dzeltenās kartītes - pa piecām katrai no komandām.

Iepriekš ziņots, ka piektdien "Optibet" Nākotnes līgas līgas komanda "Leevon"/PPK astotdaļfinālā savā laukumā ar 2:1 apspēlēja virslīgas klubu "Grobiņa"/LFS. Svētdien astotdaļfināla noslēdzošajos mačos "Jelgava" spēlēs ar "Liepāju un "Tukums 2000/Telms" tiksies ar "Valmieru".

Ceturtdaļfināla mači notiks augusta vidū, pusfināla spēles - septembra beigās, bet fināls - 30. oktobrī. Latvijas kausa izcīņas vēsturē kopš 1936. gada pie prestižās trofejas ir tikušas 39 dažādas klubu komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas kausu virs galvas cēlušas 13 dažādas vienības. Pagājušā gada finālā "Riga" futbolisti pēcspēles sitienu sērijā pārspēja RFS.