Invida Mauriņa ar personīgo rekordu uzvar 800 m skrējienā Beļģijā, Līga Velvere Lielbritānijā izcīna otro vietu
Līga Velvere un Invida Mauriņa (foto: Latvijas Vieglatlētikas savienība)
Citi sporta veidi
2024. gada 23. jūnijs, 17:45

Invida Mauriņa ar personīgo rekordu uzvar 800 m skrējienā Beļģijā, Līga Velvere Lielbritānijā izcīna otro vietu

Sporta nodaļa

Jauns.lv

Veiksmīgus startus ārzemēs aizvadījuši Latvijas vieglatlēti. Rīgas Sporta skolas "Arkādija" pārstāve Invida Mauriņa ar personīgo rekorduuzvarēja 800m Beļģijā, Līga Velvere (Metreons, NBS) šajā pašā distancē Lielbritānijā ar sezonas labāko rezultātu Latvijā arī tika trijniekā, bet arkādietis Kristers Kudlis 1500m bija tuvu Latvijas junioru rekordam.

Beļģijā “Ciney Golden series” sacensībās šī gada Latvijas čempione 800 m skrējienā telpās Invida Mauriņa uzvarēja šajā pašā distancē stadionā. Saņņikova audzēkne no “Arkādijas” sasniedza jaunu personīgo rekordu – 2:03,54, iepriekšējo, kas tika uzstādīts pagājušajā gadā Eiropas U23 čempionātā, labojot par vairāk nekā sekundi.

Savukārt Lielbritānijas pilsētā Louboro “British Milers Club GP” sacensībās 800 m distancē otro vietu izcīnīja 800 m vicečempione telpās un uzvarētāja Latvijas čempionātā jūdzes skrējienā Līga Velvere. Belinska audzēkne sasniedza šosezon labāko rezultātu Latvijā – 2:02,83. 

Kristers Kudlis savukārt savā 1500 m skrējienā finišēja kā desmitais, bet ar jaunu personīgo rekordu – 3:47,06. SS “Arkādija” skrējējs Kudlis ar šādu rezultātu bija tuvu Latvijas junioru rekordam, kas kops 1983. gada pieder Aldim Purviņam (3:46,1) un ko Beļinska trenētais vieglatlēts cer drīzumā pārspēt.