Grava sacensībās Norvēģijā uzvar 100 metru sprintā un sasniedz sezonas labāko rezultātu
Grava 100 metrus veica 10,46 sekundēs, sasniedzot savu sezonas labāko rezultātu.

Latvijas sprinteris Oskars Grava otrdien Oslo izcīnīja pirmo vietu 100 metru sprintā "Boysen Memorial" sacensībās, kamēr 400 metru skrējienā labāko rezultātu sasniedza Gunta Vaičule.

Grava sacensībās Norvēģijā uzvar 100 metru sprintā...

Grava 100 metrus veica 10,46 sekundēs, sasniedzot savu sezonas labāko rezultātu. Latvietis apsteidza otrās vietas ieguvēju austrālieti Džeju Gordonu par 0,02 sekundēm, bet trešās vietas ieguvējas norvēģis Valentīns Jensens piekāpās Gravam 0,09 sekundes.

Vēl Grava sacentās 200 metru sprintā un, skrienot distanci 20,87 sekundēs, ieņēma otro vietu. Latvijas sportists atpalika no uzvarētāja itāļa Djego Aldo Petorosi 0,09 sekundes.

Savukārt Vaičule 400 metrus skrēja 53,18 sekundēs un sasniedza pārliecinoši labāko rezultātu, apsteidzot tuvāko sekotāju par vairāk nekā sekundi. Neskatoties uz pirmo vietu, Vaičules finiša laiks bija par 0,5 sekundēm lēnāks nekā viņas šīs sezonas labākais rezultāts.

Latvijas sprintere sacentās arī 200 metru sprintā. Viņa finišēja 23,46 sekundēs un ierindojās otrajā pozīcijā, atpaliekot no Itālijas sportistes Annas Bondžorni 0,13 sekundes.

Savukārt tāllēkšanā Kitija Paula Melnbārde ar rezultātu 5,97 metri, sasniedzot labāko rezultātu tikai pēdējā mēģinājumā, ierindojās ceturtajā pozīcijā.