Semeņistajai Valensijas tenisa turnīrs noslēdzas ar pārliecinošu zaudējumu ceturtdaļfinālā
Aizkļūšana līdz Valensijas turnīra ceturtdaļfinālam, visticamāk, ļaus Semeņistajai nedaudz pakāties WTA rangā.

Latvijas tenisiste Darja Semeņistaja piektdien zaudēja Valensijas "WTA 125" turnīra ceturtdaļfinālā.

Semeņistajai Valensijas tenisa turnīrs noslēdzas a...

Turnīrā ar astoto numuru izsētā Semeņistaja, kura WTA rangā ieņem 116. vietu, ar rezultātu 3-6, 1-6 zaudēja ar pirmo numuru izliktajai bulgārietei Viktorijai Tomovai (WTA 69.).

Iekļūstot ceturtdaļfinālā, Semeņistaja nopelnīja 27 WTA ranga punktus, kas vēl vairāk ļaus pietuvoties pirmajam simtniekam.

Pirmās kārtas spēlē Semeņistaja ar 7-6 (7:4), 3-6, 6-4 pārspēja spānieti Nuriju Parrisasu-Diasu (WTA 166.), bet otrajā kārtā ar 3-6, 6-3, 6-4 uzvarēja kādreizējo ranga 22. raketi rumānieti Irinu Begu (WTA 131.).

Turnīrs Valensijā norisinās māla seguma kortos.