Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
Ronaldu gūst divus vārtus, ļaujot Portugālei pēdējā pārbaudē uzvarēt Īriju
Futbolists Krištianu Ronaldu.

Ar diviem gūtiem vārtiem pēdējā pārbaudes spēlē pirms Eiropas čempionāta otrdien uzcēlās Portugāles izlases uzbrucējs Krištianu Ronaldu, palīdzot savai valstsvienībai ar 3:0 (1:0) pieveikt Īrijas komandu.

Ronaldu gūst divus vārtus, ļaujot Portugālei pēdēj...

Pirmos vārtus mājinieku labā mača 18. minūtē guva Žuāu Fēlikss, bet 39 gadus vecais Ronaldu divreiz izcēlās otrajā puslaikā - 50. un 60. minūtē. Ronaldu kopumā izlases rindās ir aizvadījis 207 spēles un guvis 130 vārtus, abos rādītājos esot pasaules rekordistam.

Portugāles futbolisti Eiropas meistarsacīkstēs F apakšgrupā spēkosies ar Čehiju, Gruziju un Turciju. Tikmēr citā pārbaudes mačā Ukrainas izlase otrdien viesos ar 4:0 (2:0) sagrāva Moldovas valstsvienību.

Ukraiņu rindās pa vārtiem guva Romans Jaremčuks, Viktors Cigankovs, Artems Dovbiks un Georgijs Sudakovs. Ukraiņu futbolisti Eiropas čempionāta finālturnīrā cīnīsies E apakšgrupā, kurā mēros spēkus ar Beļģijas, Slovākijas un Rumānijas izlasēm.