Mauro Ikardi atnes "Galatasaray" futbolistiem Turcijas titulu
Argentīnietis Mauro Ikardi ar 25 precīziem sitieniem kļuva arī par Turcijas superlīgas aizvadītās sezonas labāko vārtu guvēju.
2024. gada 27. maijs, 10:36

Stambulas "Galatasaray" vienība svētdien izcīnīja Turcijas čempiontitulu futbolā otro sezonu pēc kārtas.

Noslēdzošajā kārtā "Galatasaray" izbraukumā ar 3:1 (1:0) pārspēja "Konyaspor" futbolistus.

Stambulas vienība izvirzījās vadībā 29. minūtē, kad mājinieku vārtos bumbu raidīja Mauro Ikardi, bet otrajā puslaikā divu minūšu laikā viesi panāca 3:0, precīzam vēlreiz esot Ikardi un Berkanam Kutlu. Laukuma saimnieku labā vienīgos vārtus 78. minūtē guva Luka Prips.

"Galatasaray" pēdējās kārtas cīņā būtu pieticis arī ar vienu punktu, lai izcīnītu čempiontitulu.

Tikmēr tuvākā sekotāja Stambulas "Fenerbahce" ar 6:0 (3:0) sagrāva Turcijas čempionāta vājāko vienību "Istanbulspor".

"Galatasaray" turnīru noslēdza ar 102 punktiem 38 spēlēs, "Fenerbahce" iekrāja 99 punktus, kamēr trešās vietas ieguvēja "Trabzonspor" tika pie 67 punktiem.