Latvijas riteņbraucējs Blūms izcīna 23. vietu Pasaules kausa posmā
Mārtiņš Blūms.
2024. gada 26. maijs, 17:27

Ziņu nodaļa

Latvijas riteņbraucējs Mārtiņš Blūms svētdien Pasaules kausa posma sacensībās kalnu riteņbraukšanā (MTB) izcīnīja 23. vietu olimpiskajā krosā (XCO).

Visātrāk 30,25 kilometrus garo distanci veica Lielbritānijas pārstāvis Toms Pidkoks, kurš finišēja stundā 21 minūtē un 41 sekundē.  Viņš tika pie pārliecinošas uzvaras, pasteidzot šveicieti Nino Šurteru par 32 sekundēm, bet trešās vietas ieguvējs Marsels Gerīni no Šveices zaudēja uzvarētājam 44 sekundes. Latvijas sportists atpalika no uzvarētāja trīs minūtes un deviņas sekundes. Pēc neveiksmīga pirmā apļa, kuru viņš noslēdza 53.vietā, Blūms turpinājumā pakāpeniski uzlaboja savu pozīciju, finišējot 23.vietā.

Finišu sasniedza 75 riteņbraucēji, bet 34 sportisti tika apsteigti par apli. Pēc trīs Pasaules kausa posmiem Blūms ar 236 punktiem atrodas 23.vietā, kamēr līderis ar 666 punktiem ir Francijas sportists Viktors Koreckis. Nākamais Pasaules kausa posms 14.-16.jūnijā norisināsies itālijā.