foto: Metta/TonyBet virslīga
"Metta" nenotur pārsvaru pret "Grobiņa"/LFS un spēlē neizšķirti
"Metta" futbolisti.
Futbols
2024. gada 25. maijs, 18:42

"Metta" nenotur pārsvaru pret "Grobiņa"/LFS un spēlē neizšķirti

Sporta nodaļa

Jauns.lv/LETA

Neizšķirti sestdien Rīgā beidzās "Tonybet" Latvijas futbola virslīgas 15. kārtas spēle, kurā piedalījās "Metta" un "Grobiņa"/LFS.

Mājinieki nespēja nosargāt iegūto vadību, spēlei beidzoties ar 1:1 (1:0). Vārtus "Metta" komandas labā 42. minūtē pēc piespēles pa zemi no labās laukuma puses guva Moamets Korea, raidot bumbu vārtu kreisajā apakšējā stūrī - 1:0. Spēles pēdējās desmit minūtes pagāja spēcīgā vējā, 89. minūtē viesiem panākot izlīdzinājumu. Pie mājinieku soda laukuma bumbu Raimondam Sāmietim pāradresēja Markuss Kruglaužs, tālāk bumbai nokļūstot pie Rodrigo Gauča, kurš no soda laukuma līnijas ar sitienu vārtu kreisajā apakšējā stūrī panāca 1:1.

Abu komandu sniegums šosezon ir bijis viļņveidīgs, bet pirmā apļa savstarpējā spēlē ar 3:0 uzvarēja Dienvidkurzemes komanda.

Kārtas noslēgumā plkst.18 Tukuma pilsētas stadionā "Tukums 2000"/"Telms" tiekas ar čempioni RFS. Ceturtdien pirmajā kārtas spēlē "Auda" savā laukumā ar 0:1 zaudēja "Jelgavai", bet piektdien "Riga" viesos ar rezultātu 2:0 uzvarēja "Daugavpili" un "Valmiera" izbraukumā ar 3:0 guva virsroku pār "Liepāju".

Līdere ar 34 punktiem 14 spēlēs ir RFS, pēc 15 spēlēm 32 punkti ir "Riga" komandai, pa 27 punktiem - "Daugavpilij" un "Valmierai". 18 punkti ir "Tukums 2000"/"Telms" komandai, 16 punktus 15 spēlēs ir sakrājusi "Auda" un"Metta", bet 13 punktus - grobiņnieki. "Jelgavai" ir 11 punkti, bet "Liepājai" - desmit punkti.

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9. novembrim. Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār "Metta" komandu ar 1:0.