foto: LETA
Cibuļskis nosauc būtisku trumpi, kas palīdzēja Latvijas izlasei pieveikt slovākus
Oskars Cibuļskis.
Hokejs
2024. gada 20. maijs, 00:50

Cibuļskis nosauc būtisku trumpi, kas palīdzēja Latvijas izlasei pieveikt slovākus

Sporta nodaļa

Jauns.lv/LETA

Latvijas vīriešu hokeja izlasei pēc sestdienas spēles bija vairāk laika atpūtai pirms spēles pret Slovākiju, kas ļāva ilgāk turēt augstu spēles tempu pret slovākiem, pēc uzvaras atzina Latvijas aizsargs Oskars Cibuļskis.

"Uzvarējām svarīgu spēli, svarīgi punkti un ir iespēja tikt ceturtdaļfinālā. Esam pozitīvi noskaņoti un priecīgi par uzvaru," pēc uzvaras teica Cibuļskis.

Pēc otrajiem ielaistajiem vārtiem nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām latviešiem vajadzēja tikai 24 sekundes, lai atspēlētos, precīzam esot tieši Cibuļskim. "Daudz nedomājām, zaudējām vārtus un gājām uz priekšu. Zinām, ka mums ir jāuzvar un vārtu priekšā veiksmīgi nospēlēja Rihards Bukarts, un ripa iegāja vārtos," gūtos vārtus raksturoja aizsargs.

Cibuļskis arī izcēla, ka latviešiem pēc sagrāves pret Zviedriju sestdien bija nedaudz vairāk laika atgūties pirms nākamā mača nekā slovākiem, kuri sestdien aizvadīja vēlo spēli. "Bijām nedaudz vairāk atpūtušies kā pretinieki, tas noteikti mums bija par labu. Varbūt šķita, ka esam "svaigāki" ilgāk, varējām ilgāk izturēt tempu. Protams, viņiem bija bīstami uzbrukumi, bet mēs beigās uzvarējām," skaidroja hokejists.

Grupas pēdējā spēlē 21. maijā latvieši spēkosies ar ASV hokejistiem, kurus pērn pārspēja cīņā par bronzas godalgām.