Citi sporta veidi
2024. gada 19. maijs, 09:37

TIEŠRAIDE. Deserts rallijkrosa faniem Biržos - Latvijas - Lietuvas Rallijkrosa čempionāta 2. posms

Sporta nodaļa

Jauns.lv

Jau trešo gadu pēc kārtas Jēkabpils novada Biržos uz gaidītāko pasākumu autotrasē "Baroni", pulcējas rallijkrosa braucēji un autosporta entuziasti no visas Baltijas, kur norisinās Latvijas - Lietuvas Rallijkrosa čempionāta 2. posms.

"Baroni" trase ir šaura un tehniska, kas prasa sportistu spēju pielāgoties apstākļiem un iespējām izcīnīt augstākās pozīcijas uz pjedestāla. Pavisam īsu brīdi pirms sacensībām, Baronu trase piedzīvojusi pārmaiņas gan tehniski, gan vizuāli.

"Šogad Baronos braucējus priecēs ilgi gaidīts, svaigi uzklāts asfalta segums uz starta līnijas, tāpat starta taisnes galā pazudis uzbēruma valnis. Tramplīni  būs nedaudz citādāki nekā ierasts, kā arī - joker aplis ieguvis jaunas aprises, " tā teic sacensību organizators Jānis Bergs.

Sacensībām pieteikušies vairāk nekā 60 braucēji visās klasēs. Sacensību diena būs ļoti dinamiska un iespaidīgām cīņām bagāta. YARIS 1000 ieskaites grupā ir vairāki ļoti spēcīgi jaunie sportisti un te cīņas tikai sāksies. Neizbēgami sīvas cīņas gluži tāpat kā otrā dalībnieku ieskaites klasē ar augstāko dalībnieku skaitu – BMW RX 3000, kas uz pirmā posma starta pulcēja 24 braucējus! Savukārt,  SUPERCAR klasē turpināsies nopietnas cīņas starp jaudīgākās klases pārstāvjiem, kuri savas mašīnas ir gan būvējuši Latvijā, gan veduši no ražotājiem ar pasaules slavenu pieredzi.