foto: Edijs Pālens/LETA
Ralfs Freibergs atklāj interesantu un pagodinošu niansi, ko par Latvijas hokeja izlasi raksta čehu prese
Viens no Latvijas hokeja izlases aizsardzības balstiem Ralfs Freibergs.
Hokejs
2024. gada 14. maijs, 21:14

Ralfs Freibergs atklāj interesantu un pagodinošu niansi, ko par Latvijas hokeja izlasi raksta čehu prese

Sporta nodaļa

Jauns.lv/LETA

Latvijas vīriešu hokeja izlases aizsargs Ralfs Freibergs sagaidīja, ka no Latvijas pirmajām trīs pretiniecēm pasaules čempionātā Kazahstāna būs spēcīgākā, pēc spēles sarunā ar žurnālistiem atklāja Freibergs.

Latvijas hokeja izlase psaules čempionātā pārspēj Kazahstānu. 14.05.2024

Latvijas vīriešu hokeja izlase otrdien Ostravā pasaules čempionāta trešajā spēlē ar 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) pārspēja Kazahstānu. Vārtu guvumi Robertam ...

gallery icon
83

"Skatītājiem foršs mačs, bet man un treneriem ne pārāk foršs," teica Freibergs. "Noraidījumi ir vienmēr, bet iesākām ļoti labi. Tiešām patika, kā mēs iesākām, kā būtu jāspēlē, bet tas turpinājums, kad ir hokejs uz abām pusēm, nav tas, ko mēs gribam spēlēt," turpinājuma hokejists.

Aizsargs izcēla, ka no pirmajiem trijiem pretiniekiem pasaules čempionātā viņš domājis, ka Kazahstāna būs spēcīgākā. "Šodien es gaidīju no trīs pretiniekiem spēcīgāko, redzot kā viņi trenējas. Spēli arī redzēju. Kad iesildījāmies, likās, ka būs spēcīgi pretinieki, bet tagad likās, ka vājākā komanda, kad spēlējām," piebilda hokejists.

Liela daļa spēles pagāja abām komandām veicot ātrus uzbrukumus, nepavadot pārāk daudz laika pie pretinieku vārtiem. Freibergs skaidroja, ka ne visiem spēlētājiem patīk šāda veida hokejs. "Citam liekas jocīgi, bet palasot, ko čehi raksta par mūsu hokeju, viņiem patīk skatīties mūsu hokeju. Esam visinteresantākā komanda turnīrā," norādīja spēlētājs.

Pēc tam 15. maijā Latvija tiksies ar Vāciju, 18. maijā - ar Zviedriju, 19. maijā - ar Slovākiju, bet noslēdzošajā grupas spēlē 21. maijā latvieši spēkosies ar ASV hokejistiem, kurus pērn pārspēja cīņā par bronzas godalgām.