foto: IIHF
Markuss Komuls: "Pirmajā mačā jutos mazliet nedrošāk, bet otrajā jau bija pavisam labas izjūtas"
Latvijas hokeja izlases debitants pasaules čempionātos Markuss Komuls.
Hokejs
2024. gada 14. maijs, 09:22

Markuss Komuls: "Pirmajā mačā jutos mazliet nedrošāk, bet otrajā jau bija pavisam labas izjūtas"

Sporta nodaļa

Jauns.lv/LETA

Latvijas hokeja izlases aizsargs Markuss Komuls atklāj, ka savā pirmajā mačā pasaules čempionātā bijis satraukts, bet nu jau ir "ieskrējies".

Kā zināms, Latvijas hokeja izlase 2024. gada pasaules čempionātu uzsāka ar divām uzvarām papildlaikos - 5:4 pret Poliju un 3:2 pret Franciju. Pasaules čempionātu debitants Komuls pirmajā mačā pret poļiem laukumā pavadīja 11 minūtes un divas sekundes, izpildīja divus metienus pa vārtiem un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1,  bet otrajā spēlē pret Franciju uz ledus bija septiņas minūtes un 47 sekundes, statistikā atzīmējoties ar vienu raidījumu pa vārtiem un neitrālu lietderības koeficientu.

Kā atzina aizsargs, pirmajā spēlē pret Polijas valstsvienību viņš bijis nedaudz uz "nerviem", bet otrajā jau juties daudz drošāk.

Latvijas hokeja izlases sastāvs 2024. gada pasaules čempionātā

Jau 27. pavasari pēc kārtas Latvijas vīriešu hokeja izlase secenšas pasaules elitē. Gadi iet un mainās sastāvs, tāpēc piedāvājam apskatīt ...

gallery icon
38

"Pirmajā mačā jutos mazliet nedrošāk, bet otrajā jau bija pavisam labas izjūtas," savus pirmos divus mačus pasaules meistarsacīkstēs atcerējās aizsargs. "Viss forši, lēnā garā ieskrienos un viss ir kārtībā."

"Jau sagatavošanas ciklā spēlēju kopā ar [Robertu] Mamčicu," par ierasto maiņas partneri sacīja 26 gadus vecais čempionātu debitants Komuls. "Man patīk ar viņu spēlēt, jau nedaudz esam iespēlējušies un savstarpējā sapratne ir laba."

"Labi, ka uzvarējām abas spēles," sacīja Komuls, piebilstot, ka varbūt vajadzējis maču izskaņās labāk nospēlēt, bet "uzvaras esot uzvaras".

Latvijas hokeja izlase pasaules čempionātu sāk ar uzvaru pār Poliju

Kasparam Daugaviņam gūstot vārtus papildlaikā, Latvijas vīriešu hokeja izlase sestdien Ostravā pasaules čempionāta pirmajā spēlē ar rezultātu 5:4 (0:1, 1:1, ...

gallery icon
109

"Pret Kazahstānu arī būs grūta spēle. Šeit visi pretinieki ir labi," nākamos oponentus raksturoja Latvijas izlases aizsargs. "Mums vienkārši jāmēģina uzvarēt un jāmēģina iegūt punktus."

Ar Kazahstānas hokejistiem Latvijas izlase tiksies šodien plkst.17.20, maču tiešraidē translējot LTV7. Turpinājumā 15. maijā Latvija spēlēs ar Vāciju, 18. maijā - ar Zviedriju, 19. maijā - ar Slovākiju, bet noslēdzošajā grupas spēlē 21. maijā latvieši spēkosies ar ASV hokejistiem, kurus pērn pārspēja cīņā par bronzas godalgām.

Pasaules čempionāts hokejā: Latvija pret Franciju

Latvijas vīriešu hokeja izlase svētdien Ostravā pasaules čempionāta otrajā spēlē mērojas spēkiem ar Francijas izlasi.

gallery icon
21