foto: AFP/Scanpix
Rihards Bukarts: "Savā karjerā nebiju redzējis tik daudz rikošetu"
Rihards Bukarts Polijas vārtu priekšā.
Hokejs
2024. gada 11. maijs, 21:05

Rihards Bukarts: "Savā karjerā nebiju redzējis tik daudz rikošetu"

Sporta nodaļa

Jauns.lv/LETA

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rihards Bukarts savā karjerā nebija pieredzējis, ka pretiniekiem tik daudz vārtus vienā spēlē izdodas gūt ar rikošetu palīdzību, sarunā ar žurnālistiem teica hokejists.

Latvijas hokeja izlase pasaules čempionātu sāk ar uzvaru pār Poliju

Kasparam Daugaviņam gūstot vārtus papildlaikā, Latvijas vīriešu hokeja izlase sestdien Ostravā pasaules čempionāta pirmajā spēlē ar rezultātu 5:4 (0:1, 1:1, ...

gallery icon
109

"Jebkuru turnīru sākt ar uzvaru ir ļoti svarīgi. Mums negāja viegli, pretī bija laba komanda. Veiksme bija viņu pusē," stāstīja viens no Latvijas izlases vārtu guvējiem Bukarts.

Trīs ripas Latvijas izlases vārtos nonāca pēc rikošetiem, bet vēl vienā vārtu guvumā atlēkusī ripa veiksmīgi atlēca pretiniekam priekšā. "Savā karjerā nebiju redzējis tik daudz rikošetu. Parādījām raksturu un gribasspēku, bet spēle bija nežēlīgi smaga," secināja Bukarts.

"Hokejā nekas nenotiek tāpat vien. Viņi ļoti labi spēlē hokeju. Neteiktu, ka nebijām gatavi, jo zinājām, ka viņi labi tur un kustina ripu. Dažos brīžos viņiem bija viena ekstra piespēle, kas nostrādāja un kuru mēs negaidījām," turpināja hokejists.

Latvijas hokeja izlases sastāvs 2024. gada pasaules čempionātā

Jau 27. pavasari pēc kārtas Latvijas vīriešu hokeja izlase secenšas pasaules elitē. Gadi iet un mainās sastāvs, tāpēc piedāvājam apskatīt ...

gallery icon
38

Polijas izlases ciešā pretestība nebija pārsteigums Latvijas izlasei, jo pretinieku spēlētāji ir savu komandu līderi vietējā čempionātā. "Viņi spēlē savā līgā un ir labākie savā Polijas čempionātā, māk spēlēt hokeju. Viņi ir pirmo maiņu hokejisti, kas spēlē ar pārliecību un aukstasinīgi. Beigās, iespējams, mūsu raksturs un līmenis bija stiprāks, ka spējām šo spēli izvilkt," stāstīja uzbrucējs.

Pēc tam 12. maijā Latvija tiksies ar Franciju, 14. maijā - ar Kazahstānu, 15. maijā - ar Vāciju, 18. maijā - ar Zviedriju, 19. maijā - ar Slovākiju, bet noslēdzošajā grupas spēlē 21. maijā latvieši spēkosies ar ASV hokejistiem, kurus pērn pārspēja cīņā par bronzas godalgām.

Latvijas hokeja fanu gājiens Ostravā

Latvijas hokeja fanu gājienā Ostravā pirms Latvijas izlases pirmās spēles pasaules čempionātā pulcējas vairāki tūkstoši līdzjutēju.

gallery icon
84

Šogad pasaules čempionāts Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā norisinās no 10. līdz 26.maijam.