Florences "Fiorentina" atkārtoti iekļūst UEFA Konferences līgas finālā
2024. gada 8. maijs, 22:33

Iepriekšējās sezonas UEFA Konferences līgas fināliste Itālijas futbola komanda Florences "Fiorentina" trešdien sasniedza šīs sezonas finālu.

Pusfināla atbildes spēlē Florences klubs viesos cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar "Club Brugge" un divu maču summā uzvarēja ar 4:3.
Spēles 20.minūtē pēc centrējuma soda laukumā bumbu vārtos raidīja Hanss Vanakens, panākdams 1:0 mājinieku labā. Neizšķirtu mačā, bet pozitīvu rezultātu summā "Fiorentina" panāca 85.minūtē, kad Lukass Beltrans realizēja 11 metru soda sitienu.

Ceturtdien Pirejas "Olympiacos" un Birmingemas "Aston Villa" duelī tiks noskaidrota otra fināliste. Pirmajā mačā ar 4:2 uzvarēja Grieķijas klubs.

Finālspēle notiks 29.maijā Atēnās.

UEFA Eiropas Konferences līgas otrajā sezonā par čempioniem tika kronēti Vesthemas "United" futbolisti, kuri finālspēlē ar 2:1 uzvarēja Florences "Fiorentina" komandu.

UEFA Eiropas Konferences līga aiz Čempionu līgas un Eiropas līgas ir Eiropā trešā līmeņa klubu turnīrs.