Dobeles "Tenax" handbolisti iekļūst Baltijas līgas finālā
Dobeles "Tenax" iekļūst Baltijas handbola līgas finālā
2024. gada 13. aprīlis, 20:26

Dobeles "Tenax" komanda sestdien Pelvā iekļuva Baltijas Handbola līgas finālā.

Dobelnieki ar 31:23 (11:12) pārspēja Igaunijas vienību "Viljandi".

12 vārtus 13 metienos guva Ņikita Pančenko, bet pa četriem vārtiem sakrāja Kristers Plūme, Oskars Arājs un Māris Veršakovs. Pretiniekiem sešus vārtus guva Kristjans Kovits, pa pieciem vārtiem - Hendriks Kokss un Kristo Voika.

Septītajā minūtē pēc Kovita metiena igauņi panāca 3:1 vadību, bet Pančenko 11.minūtē rezultātu izlīdzināja - 4:4, Plūmem 15.minūtē pirmoreiz panākot divu vārtu pārsvaru - 7:5, bet 19.minūtē Pančenko - trīs vārtu pārsvaru - 10:7.

Pēc Andrija Basaraba metiena igauņi bija atspēlējušies (10:10), un līdzīga spēle noritēja līdz 17:17 42.minūtē. Pēc Pančenko gūtajiem vārtiem dobelnieki 46.minūtē pirmoreiz panāca četru vārtu pārsvaru (21:17), spēles beigās pārsvaru vēl palielinot.

Svētdien, plkst.11, notiks cīņa par trešo vietu, bet plkst.15.30 - fināls. Visas spēles tiešraidē ir redzamas "Youtube" kontā "Baltic Handball League".