Vācijas trešās līgas komanda "Saarbrucken" pārsteidz Menhengladbahas "Borussia" un iekļūst kausa pusfinālā
"Saarbrucken" futbolisti līksmo par neticamo panākumu.
2024. gada 13. marts, 11:07

Vācijas trešās līgas vienība "Saarbrucken" otrdien Vācijas kausa ceturtdaļfinālā apspēlēja bundeslīgas komandu un sasniedza pusfinālu.

Zārbrikenes komanda savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja Menhengladbahas "Borussia".

Pēc spēlētām astoņām minūtēm "Borussia" vadībā izvirzīja Robins Haks, taču vēl pēc trīs minūtēm rezultātu izlīdzināja Amins Naifi.

Laukuma saimnieki izrāva uzvaru tikai otrā puslaika kompensācijas laikā, kad uzvaru nesošos vārtus guva Kajs Brinkers.

"Saarbrucken" Vācijas kausa otrajā kārtā novembra sākumā savā laukumā apspēlēja Minhenes "Bayern" ar 2:1, bet decembrī trešajā kārtā jeb astotdaļfinālā ar 2:0 guva panākumu pār Frankfurtes "Eintracht".

Iepriekšējā sezonā Vācijas kausa izcīņā uzvarēja "Leipzig", kas finālā ar 2:0 pārspēja Frankfurtes "Eintracht".

Visvairāk titulu Vācijas kausā - 20 - izcīnījusi Minhenes "Bayern".